Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nějak se vám z článku vytratila ta nálož detailů 😅

  Kryty, nová úložná varianta, o které se doposud vůbec nemluvilo, a název nestačí?

  Takže co jsme se dozvědli? Že pribude ještě 256gb verze, název který tu měníte ze dne na den. A13 čip a 5 nových krytů, které svojí kvalitou nejsou to co dříve. Spousta informací, která v žádném jiném článku u vás ještě nepadla a to je důvod k tomuto senzačnímu článku.
  Jako pardón, ale tohle vyjma těch krytů snad opakujete v každém článku.

  O třech variantách úložiště nepadlo doposud ani slovo. Materiály a barvy krytů jsou podle mě zajímavé vcelku dost, jelikož jich bude relativně málo (že vám přijdou aušusové a kvůli tomu vás nezajímají je už váš problém). Název neměníme každý den, ale už dobrého čtvrt roku prezentujeme telefonu jako iPhone 9 s tím, že SE 2 jej označujeme pro jednoduší orientaci čtenářů. A vůbec, co chcete vědět víc? Vždyť už je venku naprosto vše. To jako čekáte, že vám tady napíšeme, že se budou šroubky utahovat tentokrát na opačnou stranu?

  Spíš jde o to, že téměř každý si pod slovem „nálož“ představí něco víc, než 2 věci. Přitom by stačilo nadpis změnit na „Uniklo několik nových detailů… atd.“ a slovo několik už si obhájíte. Nebo prostě šlo jen o senzační nadpis?

  Pane Filipe a přesně proto očekávám kvalitní článek. Protože už je vše známé. Že mi přijdou kryty aušusové je prostě fakt, nikde nepíši o tom, že mě to nezajímá.
  A co po vás chci? Spíše bych vám poradil. Buď přestaňte psát clickbaitové nadpisy nebo nereagujte v komentářích, když někdo napíše něco negativního. Reagujte si třeba s poděkováním na nahlášení chyby v článku.
  Váš argument na označování telefonu je nesmysl. Buď ho neustále označujte jako iPhone 9 nebo SE2. A ne, že v úterý je to SE2 a ve středu iPhone 9. O třech variantách možná nic nepadalo, ale 64 a 128 bylo jasné, protože to mají iphony 8. Takže vlastně z nálože detailů jsou 2. A to je ta pointa všeho, víte? :)

  Pan Filip opět vytáhl křišťálovou kouli. Ale cim dal častěji to dela celá redakce. Už se z toho stává bulvar ala Blesk.

  Ale jo, my chápe Váš pohled. Prostě bylo potřeba napsat článek a tak jste ho napsal. To že nebylo moc o čem a že jsou v něm informace napsatelné na jeden řádek jde stranou. Jak říkat – netřeba víc rozebírat :)))

  Tady už se nedají číst ani ty nadpisy … Kde jsou ty doby, kdy tu byly nějaké kvalitní články. Teď je to sama nálož, víme první, exkluzivně pro lsa a ve finále je o den později všechno jinak

  Ono v dnešní době není o čem moc psát. Snad jen o ztrátách applu způsobené SARS- CoV-2. Nebo kdo podal na apple žalobu, popřípadě kolik apple musel někomu zaplatit.

  Jinak novinek na iP SE (2.gen) bude ještě několik a všechny budou vyvrácené novinkou uvolněnou den následující, aby byly všechny nebo některé potvrzeny při uvolnění do prodeje.

  Většina z nás je beztak zvědavá jen o kolik bude čumět modul objektivu z těla iP a hlavně jak bude sedět v ruce.

  Osobně jsem z SE (1.gen) přešel právě na iP8 – respektive upgrade firemních mobilů. Soukromý mám iPX a zatím bohatě stačí.

  Na iP mě sere jen ty vyčnívající moduly objektivů a tím pádem nutnost koupit na iP rovnou víc jak milimetrový kryt. A z krásné věci je cihla. Ps. Firemní mám jen s folií.

  Nicméně na novinku ať jí budeme říkat jakkoliv se relativně těším, ale kupovat už jí nebudu. Rozhodně ne nojak brzy pokud se mi něco nestane s mojím “X“.

  A pro redakci – stále se mi nedaří do komentů k článkům přihlásit.!!!!

  Omlouvám se všem, kterých jsem se předešlým titulkem dotkl. Upravil jsem jej, aby pro vás byl snesitelnější. Chápu, že máme všichni nervy na pochodu z nynější situace, takže je mi jasné, že některé věci budou pro mnohé nyní „kontroverznější“. Rozhodně vás nechci tedy dráždit ještě tímto. Pro příště se podobných věcí vyvarujeme.

  Tento web si štýlom aký má dobre zarába. Keby to robil tak ako mu radíte…nebolo by tomu tak.
  Som zvedavý koľkí z vás by si odtrhli od úst len preto, že mu to niekto radí v komentároch. Nikto.

  Draha redakce,
  nereste tu vecne nespokojene komentatory. Ti budou vzdy. A jestli jsou skutecne nespokojeni, nebudou sem chodit. Leda ze by je bavilo nekoho zbytecne prudit ze… dnes je proste slyset nazor kazdeho kdo se pripoji na net. A neznamena to ze jeho nazor je jakkoliv validni.
  Krasny den vsem..!

  Tento server je ještě s kvalitou obsahu OK. Jen se prostě přizpůsobuje současnému trendu aneb „Smrt v titulku za každou cenu“ :-) podívejte se na Seznam, Novinky….všimněte si, kolik negativních slov a blbostí je v každém titulku atd. Je taková doba. Pak si článek přečtete a zjistíte, že věta v titulku je naprosto vytržená z kontextu a je to, podstatné je, že jste klikli :-)

  Za 13k podle mě neprodejné. O pár tisíc dráž se dají aktuálně sehnat podstatně lepší telefony. XR / XS, a jejich ceny budou dále klesat.
  Navíc, morální zastaralost tohoto designu je už extrémní. Jasně, spoustě lidem je to jedno a budou chtí „nejlevnější“ iphone. Ten kdo si ale bude chtít polepšit při přechodu na novější model, pochybuju že zvolí tento low-end, když za pár peněz navíc může mít „rok staré“ top modely.

  Nahodou, pro me to teda naloz informaci je :) uz nejakou dobu premyslim nad novym iPhonem a mam moc rada vzhled SE a 8,takze volba padla na novy SE :) jeste teda uvidim co nakonec predstavi. Kazdopadne ted to furt sleduju takze jakoukoliv drobnou novinku uvitam. Nektery lidi jsou hrozny hnidopichove 🙄

Vložte vlastní komentář

celý text