Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Proč se tomu říká KOMPLIKACE, kdo vymyslel tak debilní název? Jakože se něco komplikuje, jakože ztěžuje, posírá? Jinak škoda, že ty aplikace nejsou i v češtině!

  Ano, je to komplikace od slova komplikovat. Vychází to z manuální hodinařiny, kdy přidat jakoukoli funkci na ciferník (datumovku, fáze měsíce…) je oser, slušné řečeno komplikace. Hodináři tomu tak začali říkat a  to na svých cifernících respektuje.

  Aha, tak to by mě nenapadlo, ani ve snu, že je tohle nějaký zajetý název a že opravdu znamená komplikaci. Díky za rozšíření obzorů, už mě to slovo nebude tak „sejřit“, protože pro mě to byl strašný děs, to číst, ale teď mi to smysl dává.
  Díky.

  Přijde mi neskutečný amatérismus okopírovat článek nebo nevím, jak jste k němu dospěli. Ale doporučovat aplikaci, která není v našem app storu? Přijde vám tohle normální? Ten článek je určen pro český/slovenský trh a nebo pro americký? Doporučovat Dark sky… Kdybyste si raději dali minutu práce navíc a nahradili to aplikace třeba Carrot Weather, která může využívat Dark sky jako zdroj dat a je to nejrozšířenější a nejhezčí aplikace s počasím pro evropské uživatele AW.

  Zdravím, v době psaní tohoto článku byla aplikace Dark Sky dostupná i v Českém App Storu – donedávna jsem ji měl ještě na Apple Watch nainstalovanou. To, že už se zde nenachází, jsem bohužel nepostřehl. Využil jsem vašeho tipu a Dark Sky Weather jsem tedy nahradil aplikací Carrot Weater. Tímto se ještě jednou omlouvám.

  Děkuji za opravu a omlouvám se za přehnanou reakci. Aplikace Dark sky minimálně v app storu pro iphonu není již několik měsíců. Lze jí sehnat například v americkém app storu.

Vložte vlastní komentář

celý text