Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Chlapci odkaz vede na prodejce cca 10-15 znacek repro nikoli na konkretni produkt. Zkuste na to mrknout.

  Odkaz vede na distributora, na jeho stránkách je zmíněno, kde všude je produkt k dispozici. Bohužel distributor nemá stránku konkrétního produktu, ale odkaz tam, kde se produkty prodávají. Vzhledem k tomu, že nám reproduktory zapůjčil distributor značky KEF, nemůžeme propagovat konkrétní obchod, kde se prodává tento konkrétní produkt. Děkujeme za pochopení. Pěkný den.

  Ahoj..pěkná recenze. Uvedená cena je trochu mimo. Jen na českém trhu je několik prodejců kteří je nabízí za ca. 25 000 CZK s DPH.

  Ta cena je oficialni malobchodni cena a je uvedena i na kef.com, mohu prosim videt jednoho prodejce jenz nabizi tyto aktivni wireless reproduktory za 25 tisic? Okamzite bych si je rad koupil. Dekuju moc

  Ještě jednou vás chci poprosit, pokud je uvedená cena trochu mimo, kde najdu ty prodejce. Reproduktory si chci zakoupit, ale bohužel i na oficiálních stránkách https://eu.kef.com/products/ls50-wireless je uvedena cen 2 290€ tak jako v článku. Kde prosím najdu cenu 25 000Kč děkuju moc předem.

  Stačí přeci zadat název do Google nebo na Heureku… obchodu za 25t je tam min 9. T

  Tomasi prosim co konkretne jste zadal do heureky?? Toto je wireless verze, aktivni sluchatka. Ta co tam vidite jsou bez zesilovace….. prosim nez neco napisete zkuste alespon pote co tu 6 lidi napise ze pisete blbosti zkusit zamysleni nad tim zda vazne blbosti nepisete…. ach jo.

  Mně osobně zvuk od KEFu nesedí. V přímém porovnání jsem si raději pořídil 2.1 set od Minirigs. Ano, jsou to repro/sub na akumulátor, ale produkují pro mé uši mnohem líbivější zvuk. Kdybych měl kupovat něco v rozpočtu podobném tomuto, tak i zde raději sáhnu po B&W. Od nich už jedu x generací sluchátek a tam se konkurence nechytá.

Vložte vlastní komentář

celý text