Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  „Fotoaparáty iPhonů jsou dlouhodobě považovány za jedny z nejlepších, ne-li nejlepší v mobilním světě.“

  Ne nejsou.

  https://www.dxomark.com/category/smartphone-reviews/

  Protože stránce (dxomark), která si nechá za recenze platit lze veřit :D

  Neplatí se jim za recenze ale za testy a konzultace. Stejně jako mnoha znalcům. Tak poznáte kvalitu… Že za vámi chodí ti nejlepší a nechají si od vás radit kde pokulhávají a co a jak zlepšit. To je běžná praxe.

  Ale no tak, férově musíš uznat, že rozhodně patří k tomu nejlepšímu, co je k mání. Ano, podle DExO mark nejsou nejlepší, ale co to je „nejlepší“? O tom se dá celkem dlouho diskutovat.

  Neuzná to. Dokud tam nebude jabko no. 1 (fakt nebude, se s tím smiř), pak by všechny výhrady vůči DXO byly zapomenuty. Místní klasika. Ještě tu chybí místní zelený mozek, lampasák, Lukáš.

  No, rozhodně nelze sdílet nadšení autora článku, protože to, že je to točené na mobil jde poznat z každého záběru, protože to vypadá jako každá druhá amatérská nahrávka z koncertu pořízená jen trošku lepším mobilem. Sorry, ale je to tak. Profesionální kamera by takto „ošklivě amatérsky“ vypadající video vyprodukovala jen pokud by chtěl kameraman záměrně snížit kvalitu.

  přidám se k Michalovi, ten mobil navíc byl zřejmě na ručním stabilizátoru a je to z toho prostě vidět, šířka záběru, pohyby kamerou atd. Není to nic moc, teda z hlediska celkového dojmu z obrazu. Nehledě nato, že ta dáma „má dost sama o sobě“. :-)

  Tak jako reklama na iPhone asi ok. Ale je to na tom dost vidět, to video vypadá hrozně. Ale většina diváků to stejně nepozná, tak proč ne :)

  No, zvládl jsem asi minutu. Podle mě by tomu nepomohla ani REDka.
  Ale jinak pro každodenní cvakání má iPhone samozřejmě fajn foťák.

  Libi se mi jak zdejsi nuly a sra*i kteri v zivote nedokazali nic – slovy NIC! dovedou kritizovat svetovou superstar ktere nesahaji ani po kotniky za to jak a na co ma natoceny videoklip. To je fakt groteska.

  Tak vzhledem k obsahu klipu to mohli tocit cimkoliv a bylo by to jedno.

  Dviv byla jeji tvorba vyrazne kvalitnejsi a lepsi.

  Tehle klip je jak parodie na MadMax v podani hippies

Vložte vlastní komentář

celý text