Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bohužel, má pravdu. Tak jak už nemáme iPhony průměrně za 22 tis. ale za 30 tis., tak je to i s reklamou, různými nástrahami a pomalu platíme předplatné i za aplikaci Budík. Z Applu se stává nenažraný moloch, který má pořád málo a rozdíly mezi iOS a Androidem jsou čím dál tím menší. Čím déle mě budou štvát, tím více budu pokukovat po něčem jiném.

  Ty si snad musíš vybírat aplikaci s předplatným? Ono jich je jinak málo? Na androidu předplatné není? Na androidu reklamy třeba v google play, atd. nejsou? :D

  Já ve svém příspěvku nepíšu, že něco „musím“, nebo že není na výběr. Snažil jsem se poukázat na to, že aplikací s předplatným je čím dál tím více (zejména těch TOP) a Apple to aktivně podporuje.
  Co se Androidu týče, tak tam také píšeš zcestně. Vždyť sám píšu, že „rozdíly mezi iOS a Androidem jsou čím dál tím menší“. Tak o čem je řeč a proč se ptáš na reklamy v GPlay?!
  Jinými slovy (polopatě): Nebude trvat dlouho a iOS + Android budou prakticky totožné. Proč dávat za mobil 35 tisíc, když bude totéž s Androidem za 20-25…

  Poukazuješ na to, že se firmy snaží vydělávat? Apple jim má snad zatrhnout dělat předplatný? Bože uvědom si co píšeš a převeď si to na svojí práci. Trh není nafukovací a ta aplikace co stála jednorázově nebude dělat neustále zisk, přičemž podpora je neustálá. Přejít na předplatné je úplně logický krok. Nebo ty děláš svojí práci za stejný zisk po celý svůj život?

  A i kdyby apple nabízel při novém zařízení tunu reklam na své produkty, AM, ATV+, atd., tak je to zcela logický krok, že ta firma nabízí své produkty. Není to žádné násilné, že ti to tam skáče po každém zapnutí aplikace/telefonu.

  Mě by teda zajímalo co je ten klíčový faktor, že se teď vyplatí dát 35 za iphone, když můžeš za 20 mít to podobné u androidu? :D V čem je jako tak zásadní rozdíl.

  Nepoukazuji na to, že se snaží vydělávat. Poukazuji na to, že se to v některých případech začíná přehánět. Platit ročně více než tisíc korun za kalendář nebo za monitoring spánku mi už přijde za hranou. K tomu jsou appky, na kterých se pracuje intenzivně (10 a více aktualizací ročně) a pak na kterých se pracuje spíše jen zřídka (1-3 aktualizace ročně).

  Zásadní rozdíl je právě mezi iOS a Androidem = optimalizace, svižnost, zabezpečení, oficiální SW podpora, reklamy..
  Nemám na podobné celodenní debaty čas. Situace se vyřeší sama – na základě poptávky a zájmu uživatelů. Rozhodně bych ale nechtěl, aby Apple dopadl jako Google, kde je reklama na 1.místě.

  Tomuhle pláči úplně nerozumím. Když vynechám aplikace s reklamou, s kterými Apple nemá nic společného, tak zmíněné kvanta reklamy nevidím. Co jsem přehlédl?

  Kdyby jsi to přečetl celé , nebo to alepoň pochopil , pro stávající uživatele to nebude tak znát , beztak už máš určitě několik předplatných aktivováno. Zkus nové Apple id na čistém iOS 13 a uvidíš masáž …

  Děkuji za věcnou odpověď. :-)
  Nemíním ztrácet čas takovou blbostí, jako je aktivace nového AppleID. Podle tvé odpovědi je jasné, že jsi si to vyzkoušel. Tak mi prosím odpověz, jak vypadá ta masáž od Apple? Předem děkuji.

  Ano pokud si neplatite apple služby a danou aplikaci otevřete (music, arcade, TV+) vždy na vás vykoukne banner aby jste zaplatili a nebo vyzkoušeli na určitou dobu. Dobře s aplikaci jako Google napr. YT to tam mám každý den 5x co appku zapnu. Podle mě je to všude stejně obecně ale Čína (xiaomi, a jim podobné) jsou v tomhle dal za hranicí únosnosti. Pro mě.

  iOS nikdy nebude jako Android, jak tady někdo poukazuje a ještě k tomu špatně. Na Androidu je OPRAVDOVÁ SVOBODA, klidně můžeš celé Google služby odinstalovat a používat alternativy. Na Androidu si vše člověk může vyladit, změnit upravit, jak na PC!
  iOS je gestapo, nakáží ti, co je pro tebe dobré a co musíš dělat, proto existuje Jailbreak, aby se lidi zbavili pout.
  Každý jsme jiný, někdo preferuje omezenost a nic neřeší iOS jasná volba, někdo zas svobodu a to, že si věci někdy bude muset přizpůsobit Android. Každopádně u Androidu MÁTE VOLBU u iOS ne!
  Ale to jen tak na okraj, pro kvičící iOvce.
  btw: Taky jsem íOvce :-D a zvykl jsem si na přístup, alá gestapo….

  Protože iOS a Droid se neustále nepochopitelně sbližují je nasnadě, že se objeví někdo třetí svěží nezatížený bojem s konkurencí. Apple bohužel svoji nezaměnitelnou odlišnost ztrácí a měl by udělat opět radikální řez/obrat. To bohužel uměl asi jen Jobs.

  Nezbližují…
  Apple je stále a čím dál více nabubřelá firma která neslyší a nevidí po čem lidé opravdu touží, to je jejich hlavní průser. Android jde stále svou cestou, nabízí hromadu nastavení včetně instalace aplikací mimo obchod Play, paměťové karty, Jack na sluchátka, přehraje všechny audio i video formáty téměř bez nutnosti stažení přehrávačů, komunikaci a přístup do úložišť mezi PC okamžitě po připojení kabelu… atd.
  IPhone v podstatě neumí nic.. nemá ani základní notifikační led 🙄.
  Mám oba systémy a ten rozdíl je prostě obrovský a prim hraje Androidu.
  A komentáře že Android nebo aplikace padají ?! Jedině tak mobil z ruky na zem 😁
  Další kapitolou jsou třeba baterie a výdrž, Sony Xperia XZ Pro vydrží 2 – 3 dny a to ho z ruky nepustím 😜
  IPhone XS nabíjím každý den při polovičním používání 🙄

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.