Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Je to celkem logicke, telefon se dostal na uroven lacine komodity jako je treba toustovac nebo mixer.

  Telefon za 4000 nyni naprosto postacuje pro drtivou vetsinu pouziti, cokoliv se snapdragon 6xx a 4GB RAM.

  Osobne jsem do telefonu cpal dlouhe penize v dobe, kdy to neco prinaselo, v dobe Htc Magician. Ted mam Xiaomi Redmi Note 5 (momentalni generace je 9) a vubec nepotrebuju menit.

  Kupovat si dneska iPhone nebo Samung Galaxy za 30 klacku povazuju za nerozum. Nyni exituji mnohem lepsi oblasti k utraceni.

  a ked nechcem android co mi poradis?

  @Looool Jakej procesor, kolik desítek GB ram, jakej špičkovej 8K displej, kolika stovek megapixelovej foťák a kolik tera vnitřní paměti je u Lagdroidovýho telefonu potřeba, aby překonal v prodejích a zisku telefon od Applu s lowcost hd displejem? :D

  Vzdycky me pobavi ze na tyto stranky chodi lide kteri maji android za par klacku a nechapou proc by iPhone mel davat smysl. Reknete mi prosim vas co tu delate 😁

  Mnohým tu vadia aj ľudia, ktorí majú tie najdrahšie mobily s androidom. Tieto stránky nie sú venované len pre členov stáda, ale aj pre všetkých, ktorých zaujíma takáto technika. Ja napríklad používam aj jednu a aj druhú platformu. Čo by si odporučil mne? Často kritizujem nedostatky jednej aj druhej platformy a o to viac, ak jednu platformu do krvi obhajujú totálne nekritickí jedinci. Existujú veci, ktoré sú proste neobhájiteľné. Ja som vďačný za to, že existujú aspoň 2 platformy. Každá konkurencia je dobrá. Viete si predstaviť, že by neexistovala android platforma? Ako by vyzeral iPhone a koľko by stál? Už teraz je zhľadiska HW Apple často terčom posmechu. Zachraňuje ho len iOS. U Android platformy je konkurencia tak silná, že nikto si nedovolí u vlajkových modelov dať do nich priemerný alebo podpriemerný HW. To by bol ich koniec. Zvlášť ak aj nižšia trieda mobilov je už plne použiteľná, čo v minulosti sa častokrát nedalo povedať ani o najvyššej triede.

  Souhlasím s tím, že každý si může koupit co považuje za optimální a na co má. Také jistá očekávání výkonu, funkcí, designu či spolehlivosti je velmi individuální. Telefony již dávno nejsou jen telefony , ale ne každý to potřebuje. Mě baví hysterie z obou stran a radikální odsudky rádobyodborníků z obou stran. Občas mě baví trochu zaprovokovat .

Vložte vlastní komentář

celý text