Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Budou tak chytry, ze k nim nepujde porad pripojit ani blba flash 🤭 Bez doinstalovani dalsi aplikace. Abych nebyl chytan za slovo 🤭

  Rok 2020 a někdo si tahá informace na flešce, clap.

  A dokonce někdo v PC stále používá CD a diskety… oč jde? ;-) byste se pane divil jaké důležité infrastrukturu ještě dnes běží na třeba W95 ;-) a DOSu ;-)

  Ano je neskutečné, aby telefony v roce 2020 měli umět číst z flasky, což je prakticky zabitý disk. Asi jako kdyby měla být samožrejmost, aby dnešní pc měli cd romku. Pokud to někdo tak nutně potřebuje, tak ať se přizpůsobí. A ne aby se do všeho cpala kde jaká zastaralá technologie a tím pádem by lidé nebyli nuceni využívát novější technologie.

  Dále tu můžu argumentovat, že flešku lze připojit i bez doinstalování nějaké aplikace. Samozřejmě musí mít MFI certifikaci. Ale pokud někdo má potřebu používat roky staré flešky, tak ať se přizpůsobí on a ne výrobci. Tímto způsobem, přizpůsobování se každé blbosti co zákazník chce, bychom ještě byli v době kamenné.

  Hans 2
  To jako vazne? To je jako kdyby jsi mel dneska sluchatka s dratem. Mozna by stalo za to se probudit protoze uz jsme v roce 2020.

  Tak tohle je hodně debilní příklad.
  Sluchátka bez drátů mám a aby se dala poslouchat, stála mě 10k, to třeba šumítka airpods bych mít nemohl vůbec.

  To ale nic nemění, že prakticky nic lepšího bez drátu se koupit nedá. S drátem se mohou posouvat o další kategorie nahoru.

  Nadporucik Lukas …raději si sedni, ať tě to nepovalí…poslouchám hudbu na svém GRAMOFONU a to dokonce přes DRÁTOVÁ sluchátka…pravěk, že?

  Racej vodpustit, pane obrlajtnant, ale vony takovy drataky mela i jedna stara babka Ciperova z Male Strany. No te to hralo tak, az se velebnicek u Sv. Apolinare krizoval, co ze je to za certovinu. Racej vodpustit, ale u nas pri muzicirovani se dycky rikalo – jak to nema drat, neni vo co stat.

Vložte vlastní komentář

celý text