Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já musím říct, že jsem z Apple TV+ zklamaný. Na začátku tam nějaký obsah i přibýval, teď už ale prakticky nic. Aktuálně běží jen Servant a Truth Be Told… Dohromady nějakých 75 minut obsahu týdně. Reálně by to za mě chtělo aspoň tak 5–6 hodin, aby si člověk mohl třeba každý večer před spaním pustit aspoň jeden díl nějakého pořadu.

  podobne, som apple nadšenec ale za apple tv+ totalne sklamanie, pre mna je to najvacsie sklamanie za rok 2019, obsahu tak malo a aj z toho ma nic nezaujima… pritom apple ma itunes movie tam ma take pecky ze keby sa dohodol a urobil to vo forme predplatneho tak zniči aj cely netflix… neviem ake umysli ma apple s apple tv + ale toto je jedno velke fiasko…

  Souhlas. Taky jsem čekal, že když to stojí prakticky stejně jako HBO, bude v ceně i řada seriálů a filmů z iTunes… Takhle nechám doběhnout bezplatný rok a pak zůstanu u kombinace Netflix+HBO.

  Pokud te v nabidce AppleTv+ nic nezaujalo, pak je chyba v tobe a ne u Applu. Za me jsem kvalitnejsi obsah nevidel a za tech par kacek, za kterej bych si koupil jeden film a misto toho mam 50 hodin zabavy, to stoji 👍 a stalo by to za to, i kdyby v nabidce byl jen 30min Servant 👌

  Nemáte někdo zkušenost, že Vám to místo ročního předplatného nabízí jen 7 dní zdarma ?

  Mám. Stačilo zavolat na technickou podporu a vyřešili to se mnou. Je to chyba, která se ukazuje hodně lidem.

  Případně to může mít nějaký důvod. Například roční předplatné dostávají jen produkty z Apple.cz nebo od autorizovaných resellerů. Odjinud ne.

  Mam hbo go a na rovinu říkám nemám na co koukat. Naproti tomu ATV+ má tak vysokou kvalitu těch několika seriálů, že jsem je s nadšením sjel všechny.

  Přes svátky jsem sjel zkusmo hit Netflixu Zaklínač, a je to podprůměrná filmová práce s příšernými dialogy.

Vložte vlastní komentář

celý text