Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Amen…
  Každopádně tenhle rok byl celkově propadák. Naopak bych si dovolil oponovat pár věcem v článku, jako třeba služby. Takové Arcade a TV+ není úplně zlé. Arcade je dost povedené a TV+ pokud má člověk na rok zdarma, tak také ne. Ostatní nás v naší malé zemičce asi nemusí tolik zajímat. Za mě je fiasko Air Power. Chápu, že chtěli nabiječku vyladit k dokonalosti. Bohužel pokud používají dva druhy bezdrátu, tak to je asi nemožné. Navíc když to představili, dokonce napsali na Air Pods krabičku “podpora air power” a pak zářez, to je celkem průser. Nějaké žabomyší války jako Hong-Kong nás také nemusí moc trápit, co se technologie od Applu týče. Sluchátka? Budiž… Pro verzí to celkem slušně zachránili. A nadávaní na iPady? Ale no taaaak, redakce…. to bychom mohli nadávat pořád a na všechno od nástupu iP6s po iP8 a pak od iP10 po iP11…. vždy se něco najde. Za mě osobně se Applu nejvíce ze všeho nepovedl iOS 13. A to ne jen za r.2019, ale ever! Nejhorší systém co vydali. 14 snad bude lepší a doufám, že se podívá i na mou 8. Nechci měnit za Notch Phone s Fck ID

  Souhlasím s tebou ve všem, Jaké problémy vidíš v iOS 13 ?
  Mě zase přijde jeden z nejlepší od 11. Ale samozřejmě věc názoru, proto by mě zajímaly nedostatky z tvého pohledu.

  přijde nejlepší od 11.
  No tak jasně, mezi 11 a 13 byl jenom iOS 12, tak tam asi není úplně tak velký výběr….
  Ale souhlasím, iOS 13 není zase taková katastrofa, je tam hodně novinek, které mi předtím u iPhonu chyběly.

  Za mě iOS dobrý, ale Catalina je katastrofa. Na MBP 2015 Retina mi klesla výdrž na baterce na polovinu, Time machine se strašně zpomalila a občas musím restartovat, protože Finder nereaguje. Nic z toho na Mojave nebylo, za mě teda největší fail za 2019.

  Buzerantské vedenie Applu dokázalo celému svetu, že je voči politickým grázlom servilné priam preposraté a je úplne jedno či je to boľševický rákosnícky potkan, KGBácky sliz z  Kremľa, alebo samožerská blonďavá ofinka z bieleho domu…!!!

  AirPods ani iPad bych sem neřadil. Nejsou to oficiálně vůbec nové generace. Jen jakýsi facelift, kterým nahradili stávající produkty za prakticky totožnou cenu. Na rozdíl od Apple Watch, kde má jít o S5, ale reálně je to S4 s Allways-on.

  Za mě je největší fail ta AirPower, politika a to, že iPhony nedostaly USB-C (nemůžeme mít jednu nabíječku) a reverzní nabíjení (ačkoliv součástky v nich na to jsou).

  A pak taky to, že Apple Watch mají pořád softwarově zablokované Qi nabíjení tak, aby šly nabíjet jen přes předraženou originál nabíječku. Ačkoliv by jinak od třetí generace šly nabíjet na každé bezdrátové nabíječce.

  Přesně tak. Agitka, která funguje možná na mladý ucha. Ale kdo pamatuje Západní odseknutí Kosova, tak je mu z čtení podobných servilních textů zle.

Vložte vlastní komentář

celý text