Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak to je zoufalost. Kde jsou ty časy, kdy k Vánocům rozdávali opravdu hodnotné dárky. Jako třeba film Sám doma apod. Slevy na mikrotransakce… Ach jo.

  Takže když mi někdo chce dát dárek musím si ho teda zaplatit. Noo tato je dárek jak má být. Ode mě leda tak velký hov.o dostanou. A jsme si kvit :-)

  Vtipné, jak opět čecháčci brečá, že nedostanou něco zcela zdarma. Můžete být vůbec rádi, že něco takového je. Ty aplikace, například Canva je super, své fanoušky si to najde a máte 2 měsíce zdarma. Nevím proč tedy brečíte. A ani já ty aplikace nevyužiji, ale brečet nad nečím, že nedostanu zdarma je hrozně vtipné. Desítky tisíc na mobil máte, ale pár korun na zakoupení si aplikace, která vám vyhovuje, tak to už nenene

  Petr – ty jsi nekdy zazil ci videl, ze by obchodnik dal slevu zadarmo? Kde? Na Marsu?!!
  Sleva je toliko snizeni nekolikanasobne navysene, chapej predrazene a umele vytvorene, nove ceny produktu!! A Apple je v tomto “prebornik”!
  zakaznik je tedy nucen se ridit heslem “Nechci slevu zadarmo”.

  Vy jste prostě zhýčkaní a negramotní. Nikde se nepíše „Apple po dobu 5ti dnů rozdává věci zadarmo“. Možná tak tady je uveden clickbati název. Je tam jasně řečeno, že od 24-29 vás čeká každý den nové překvapení. A ano, jestli já dostanu zdarma X měsíců z předplatného nebo nějakou slevu na nákup aplikace či v aplikaci, tak to může být bráno jako překvapení. Možná by bylo ještě fajn nebýt zblbnutý hlavní obrazovkou. Například hry jako Alto`s jsou za blbých 9kč ze 125 nebo hry od české Amanity za pár kaček. Na to co je to za kvalitní hry a kolik původně stály, tak mi to přijde kurva velká sleva a překvapení, aby si to člověk pořídil.

  Nebo mi najdi, kde Apple zveřejnil, že budou něco rozdávat zcela zdarma? Já chápu, že někdo by radši třeba nějaký film zdarma nebo něco. Ale například já budu raději za ty slevy, kde se mi nechce dávat za hru 130 Kč, když moc nehraju. Ale dát místo toho 9 Kč nebo 50 Kč, tak to už mi nevadí, jelikož za cenu jedné hry, jich mohu mít několik.

  A jestli nechápeš význam psanného slova, tak tě lituji. Ale pokud ti někdo za cenu 1 měsíce nabídne další 2, tudíž ty dva jsou zdarma, protože normálně si musíš zaplatit za tu stejnou cenu i ty 2, tak už nevím. Ono kdyby ta aplikace stála 30 Kč, oni jí zvedli na 60 Kč a pak toho udělali slevu na 25 Kč, jako je to známe v českých obchodech, tak to chápu. Nebo ty si myslíš, že placení vývojářum za aplikaci je zvytečné a předražené? :D
  Hlavně se mi libí ta část „A Apple je v tomto “prebornik”!“ Furt jenom Apple je nehorší, furt jenom Apple to dělá a žádná jiní značka ne, ty jsou nejvíc dokonalé a tak si půjdo pobrečet na stránky Applu. Aby ti z těch vykřičníků nepraskla cévka.

  K té tvé odpovědi dole. Sleva nelze darovat? Sleva může být i 100%, to pak není dar, protože si něco kupuješ? Pokud ti dám slevu na produkt 50 Kč, který nikdy nebyl uměle navýšen, tak to není dar? No sakra, kde to žiješ? Nebo mi odcituj tu část, kde se uvádí, že sleva není dar, pokud to není umělé navýšené. Ale jelikož ty jsi ovlivněn těmy „slevami“ českých obchodníků, tak chápu tvé myšlenkové pochody.

  Petr – dekuji za rozsahlou analyzu! Avsak nejen intonaci svych slov si jasne deklaroval, ze nejen vyznam slova “sleva” je pro tebe ona vyhlasena “spanelska vesnice” ci imaginarni pojem. A to zdaleka neuvadim dalsi evidentni charakteristiky tve osoby.
  Min. o obchodovani nemas nejmensi poneti, co to je ci co to znamena. Ale chapu te, nejen tato oblast neni pro vsechny.
  Tve priklady jasne dokazuji, ze i matematika je nad tve sily.
  OK, uzij si svatky a preji ti brzke prozreni, predejdes tak mnohym zklamanim.

Vložte vlastní komentář

celý text