Zavřít reklamu

Pokud vlastníte jakýkoliv iPhone či iPad s Face ID,už jste jistě zjistili, že se pomocí této kamery můžete „vtělit“ do tzv. Animoji, což jsou animovaná zvířata. Bez problému tak můžete v živém náhledu skrz zvířata sdílet své pocity a dojmy, a poté je někomu zaslat. Apple později přišel také s Memoji, což jsou jakési „postavičky“, které si můžete vytvořit podle svého gusta. V rámci iOS 13 Apple tyto Animoji a Memoji přidal i na starší iPhony – v těch ale můžete využít pouze samolepek Memoji a nikoliv živého náhledu. V dnešním návodu se podíváme na to, jak si můžete v rámci Memoji vytvořit takového Santu. Vrhněme se přímo na věc.

Jak vytvořit Memoji Santu

Všechno to samozřejmě začíná vytvořením nového Memoji. Otevřete tedy aplikaci Zprávy, a poté libovolnou konverzaci. V liště nad textovým polem pro zprávu klikněte na ikonu Animoji, a poté klepněte na velké + pro přidání nového Memoji. Jakmile se dostanete do rozhraní tvoření Memoji, tak začíná ta pravá legrace. Nejprve je nutné nastavit barvu pleti a vzhledem k tomu, že Santa „operuje“ především v zimě, tak mu nezapomeňte nastavit také rudé tváře. Účes samozřejmě není třeba nastavovat, jelikož Santovi později přidáme vánoční čepici. Barvu obočí zvolte bílou a nastavte, aby bylo tlustější. Oči můžete nechat klasicky hnědé, anebo je ještě lehce ztmavit. V sekci Hlava nastavte Santovi větší věk a tvar obličeje lehce hranatější. Nos můžete bez problémů nechat výchozí, a to samé platí i u rtů. Přesunout se můžeme přímo na vousy – zvolte bílou barvu a najděte pořádný plnovous s knírkem. Využít můžete také kulatých brýlí. Celého Santu poté zakončíme přidání vánoční čepice, kterou najdete v sekci Pokrývka hlavy. Zde musíte prvně změnit její barvu na červenou, a poté samotnou vánoční čepici v seznamu najdete a přidáte. Voilà, a Santa je hotov. Nyní už jej stačí potvrdit stisknutím tlačítka Hotovo v pravém horním rohu.

Santu si samozřejmě můžete vytvořit zcela podle svého gusta. Bezesporu mu však největší šmrnc dodá právě vánoční čepice, kterou můžete přidat klidně i na svého vlastního Memoji. Díky Memoji Santy můžete již pomalu začít přecházet na vánoční náladu. Na tu se vás pokusíme naladit i v průběhu následujících dní a udržet vám ji až do nového roku. Připravili jsme si pro vás totiž na Letem světem Applem spoustu velmi pěkných článků, které by vás mohly mezi svátky potěšit.

Související články

Dnes nejčtenější