Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Jsem hodně zvědavej na souboj XBOX a PS5 příští rok. Vzhled je mi asi jedno, jen se bojim velikosti, X Box One X se mi vejde na pohodu pod telku do police, tenhe midi-tower tam ale asi nenarvu :D

    deign je velmi chudý a je to velká krabice. Žádné zajímavé prvky, neslané nemastné. Je to Box, a vevnitř ovšem nenajdeme nápad. A to říkám jako Xbox uživatel. Chápu, výkon, narveme tam 20 giga Ram a nejnovější Ryzen. A k čemu. Dostatečný výkon má už i starší Xko. Bohatě. Tohle bychom využili na VR. OH Wait. MS nechce na Xboxu VR. A přitom to běží na Windows a Microsoft má Mixed reality heqdsets. Xbox Series X po tom přímo volá. Ale ne.
    Ale jo, bychom tam je, žena se dočkáme fotorealistické grafiky, ale je to prostě velké. Chápu, výkon vyžaduje větší místo, letišti chlazení apod. Ale je třeba najít kompromis. Mě tohle přijde trochu extrémní. Nicméně uvidíme. Xboxu fandím, i přesto, mám rád také PS. Každý má svůj experience a své super funkce. Xbox může využít profesionální technologie, které Microsoft nabízí pro velké korporace a nabízí také jiné super vychytávky.

    Celý problém končící generace konzolí je strašně slabé CPU. A byl to problém už od začátku. Graficky nevidím zásadní důvod růst oproti Xbox One X (i když je jasné, že je to prostě u nové generace třeba). Takže právě ten Ryzen je ta nejzásadnější věc. Zbytek každému dle vkusu a chuti (mně se líbí).

    Tak s tímhle přístupem bysme skejsli někde u Nintenda SNES :) Výkonu u AAA her neni nikdy dost. Máme tu 4K HDR televize, příští rok i dostupnější 8K televize, HDMI 2.1 umožnující hrát ve 120FPS v HDS a 4K. Musí se zkrátka držet krok s dobou a i XboxOne X musí někde ve 4K ořezávat detaily, protože nestíhá. VR ko uplně zařízlý není, spíš to nebude priorita (nebude se tlačit jako kdysi Kinect). Za mě te da VR docela ocením a jestli bude s VR jen PS5, tak přestoupím…

Vložte vlastní komentář

celý text