Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Vy d*menti, zase praskajici zvuk??? Čtete vůbec podněty o článků napsaných kolegy?? Já být Apple tak vás zažaluju za šíření klamavé reklamy a šíření špatného povědomí o brandu.
  Tak znovu: ZVUK V Macbooku 16 PRO NEPRASKÁ! Proč tady není uveden zdroj?? Popping sound není praskající zvuk!

  Co je na těch článcích lživého? V reproduktorech zkrátka praská, byť jen při určitých situacích – tedy například při klikání na různá okna na trackpadu v určitých aplikacích. Nebo tomu říkejte jak chcete – lupe, bouchá, cvaká. Zvuk, který tam být nemá, tam ale zkrátka je. Dobré to samozřejmě není, což potvrdil i sám Apple, tak nevím, proč máte pořád potřebu tu za články na toto téma prskat. I kdyby v reproduktorech lupalo jen a pouze při jediném úkonu na Macu (třeba jen při startu), je to zkrátka chyba a neměla by být. Apple si to uvědomuje a vydává updaty, aby jí odstranil.

  Pokud napisete, ze reproduktory “praskaji”, pak si dane zarizeni nekoupim, protoze mam za to, ze zvuk neni kristalove cistej A to neni pravda. To, ze nekde kliknu mysi a uslysim zvuk kliku praskani opravdu neni. Smim se zeptat, kolik Vam je? Tipuju, ze kolem 23 let. Ona totiz neni komunikace jako komunikace a ve vasi praci je obzvlast zasadn, jaka slova pouzijete ci jaka slova zvolite pri prekladu.

  A to vase tvrzeni “Apple vydava updaty” je dalsi mylny predpoklad. Opravdu je vydava? Ja o nicem nevim. Ano, Apple oznamil, ze si je vedom chyby zvuku kliku pri prehravani a ze vyda aktualizaci.
  Nicmene v aktualizaci, kterou vydal nic nepsal o tom,ze aplikace resi danou chybu zvuku. To, ze ten vydany update chybu u nekoho castecne opravil, znamena, ze Apple ZACAL na chybe pracovat. Ale z tohoto duvodu dana aktualizace nebyla vydana.

  Reproduktory praskají. Je jedno, jestli praskají při posouvání oken, anebo při přehrávání videa. A to znamená, že zvuk NENÍ křišťálově čistý, jak tvrdíte. Bylo by to pochopitelné u zařízení za pár tisíc korun, ale jelikož základní konfigurace MacBooku Pro 16” startuje na 60 tisících, tak to rozhodně není nic obvyklého. Co se týče updatu, tak Apple u nových verzí často udává větu ve smyslu “oprava chyb”, což může zahrnovat i ono praskání. Opravdu tady budeme takovým způsobem slovíčkařit? Článek navíc poukazuje na to, jak tento problém vyřešit alespoň částečně, než Apple problém vyřeší u všech MacBooků najednou a kompletně v rámci aktualizace. Každému průměrně inteligentnímu člověku navíc dojde, že Apple logicky nebude vydávat aktualizaci, která řeší jen jeden problém, ale zároveň na ni nabalí i další nové funkce.

  Já bych byl v klidu. To bude zase nějaký blázen a fanatik do Jabka, který Nedokáže připustit, že nastala chyba. Takových je všude hromada.

  Achjo: Vždy, když píšeme A (v tomto případě problém reproduktorů), píšeme i B (tedy že se jedná o softwarovou chybu, která je opravitelná a na opravě Apple již pracuje). Pokud při nákupu berete v potaz jen A, pak se není o čem bavit, protože je to spíš o vás. A k vydávání updatu: Když vydá aktualizaci s poznámkou “opravy chyb” a ta aktualizace u některých problém reproduktorů odstraní, vážně vám to přijde z naší strany jako mylná informace, když se o tomto updatu zmíníme v souvislosti s opravou, kterou zjevně částečně přináší?

  Ocividne si sedite na vedeni. Praskani je projev samovolny, to znamena, ze k nemu dochazi pri jakemkoliv prehravani. Zatimco pokud se nezadouci zvuk kliknuti projevuje jen pri kliknuti mysi, pak je to zvuk doprovodny, ktery nijak neni zadany. A ano, pod pojmem praskani si kazdy predstavi hardwarovy problem. Ja bych mel za to, ze ten Mac bude chrcet, a proto si ho jako zakaznik nekoupim. A kdyz uz chcete prekladate, tak chyba u praskajiciho zvuku se , pokud se nepletu, na netu oznacuje jako “shutteting sound”… a ten zdroj na puvodni clanek mi stale chybi. Velice pochybuji, ze redaktor je autorem clanku..

  redakcia, to fakt mate nervy na tieto nobrain diskusie? dojdem sem nejaky vymatenec a zacne si tu riesi svoju frustraciu cez slovicka . .kazdy vie o co sa jedna ked precita clanok. toto nie je normalne ako su ludia padnuti na hlavu v dnesnej dobe ..

  Acho – v redakci dělají mladí lidé, no a co? je snad potřeba aby jim bylo 50 na to, aby mohli psát o apple produktech a související tematice? já se vůbec divím, že na tebe redaktoři reagují, když je oslovuješ „vy dementi“

  Vážně se pozastavuje nad tím “praskanim” a ne nad tou motylkovou klávesnici, kterou vy 16-inch mít neměl?

  Ale ona uz tam take neni vis😊

  Opominul-li fakt, že je problém napsat „spolehlivější“ namísto „spolehlivějších“, což nechápu jak se může stát, když to musí projít nějakou kontrolou před zveřejněním, nebo ne??
  A jestliže vedu stránku zaměřenou na značku Apple, tak bych snad neměl být tak neschopný opsat technické specifikace.

  Až z těch jejich chyb neumim psát sám. Samozřejmě „spolehlivějším“.

  Za přehození motýlkového a nůžkového mechanismu se samozřejmě omlouvám, jedná se o mou chybu. Očividně jste se teď také upsal, což z mé strany chápu, avšak svádět to na nás je lehce mimo :)

  Je rozdíl, když se upíšu (zapomenu na jedno písmeno) v komentáři, který nelze upravit a okamžitě se opravím.
  Kdežto vy vydáte veřejně článek, kde je milná informace a ještě se upíšete v té samé větě. Že se někdo upíše je normální, ale od toho se ty články kontrolují a mají snad projít nějakou redakční kontrolou, aby ten druhý tu chybu našel. Svádění na vás bylo myšleno s nadsázkou. Jelikož jsem byl tak rozdurděn psaním komentáře ohledně vašich chyb, tak jsem se dostal do stavu chybovosti.

  Rozumím, nikdo není dokonalý, ani já, ani vy a chyba se prostě občas vloudí i po kontrole. Podle tohoto komentáře vidím, že ještě pořád ve stavu chybovosti jste, tudíž jste snad sám poznal, jak jednoduché je se upsat, a to hned ve dvou komentářích po sobě. Řešíme už ale úplné banality. Děkuji za upozornění na mylnou informaci v článku a svou “válečnou sekeru” tímto zakopávám.

Vložte vlastní komentář

celý text