Zavřít reklamu

Nejnovější AirPody od Applu s přívlastkem Pro přinesly do světa in-ear sluchátek opravdovou revoluci. Jako jedny z prvních in-ear sluchátek nabízí AirPods Pro například aktivní odstraňování okolního hluku. Aby však tato funkce mohla fungovat na 100% tak, jak má, tak je nutné využití správných nástavců. K AirPods Pro dostanete tři velikost nástavců, které si musíte sami zvolit. V posuzování toho, zdali jste zvolili ty správné, však nejste sami. Inženýři z Applu vytvořili speciálně pro AirPods Pro jakousi „utilitu“, která vám dokáže zjistit, zdali jste zvolili správné nástavce, či nikoliv. Pojďme se podívat, jak tento test můžete s vašimi AirPods Pro provést.

Jak v AirPods Pro provést nový test uchycení nástavců

Pokud AirPods Pro vlastníte, tak jistě víte, že jste si testem uchycení nástavců prošli hned při prvním zapojení sluchátek. Pokud se vám však test nepovedlo dokončit, anebo pokud máte k jeho opakování nějaký jiný důvod, tak se samozřejmě nejedná o nic nemožného. Pokud chcete provést nový test uchycení nástavců, tak prvně AirPods Pro připojte k vašemu iPhonu. Poté otevřete nativní aplikaci Nastavení a přesuňte se do sekce Bluetooth. Zde v seznamu zařízení vaše AirPods Pro najděte a klikněte u nich na ikonu „i“ v kroužku. Zde už jen stačí sjet o něco níže klepnout na možnost s modře označeným textem Test uchycení nástavců. Pak už si samotným procesem testování stačí znova projít.

Kromě toho, že můžete v Bluetooth nastavení AirPodů Pro provést nový test uchycení nástavců, tak si zde můžete také zvolit například jméno AirPodů, nastavení potlačení hluku, možnosti při přidržení stonku AirPodů, anebo si můžete třeba aktivovat či deaktivovat automatickou detekci ucha. Pokud jste se ještě do tohoto nastavení nikdy nepodívali, tak byste tak rozhodně měli nyní učinit – dost možná zde totiž najdete nastavení různých funkcí, o kterých jste nevěděli.

Dnes nejčtenější

.