Zavřít reklamu

Když se řekne slovo Swissten, mnoho z našich čtenářů nejspíše napadnou produkty v podobě klasických i pokročilejších powerbanek, adaptérů, sluchátek a dalšího příslušenství skvělé kvality. Co se týče powerbanek, tak jsme si jich od Swisstenu ukázali již doopravdy nepřeberné množství. Od All-in-One powerbanky, přes powerbanky s extrémní kapacitou, až třeba po powerbanku pro Apple Watch. Můžu vás ale ujistit, že powerbanku, na kterou se dnes podíváme, jste dost možná ještě nikdy neviděli. Podíváme se na bezdrátovou powerbanku od Swisstenu, která však oproti ostatním bezdrátovým powerbankám disponuje přísavkami – váš iPhone si tedy můžete k powerbance připevnit „napevno“. Nepředbíhejme ale zbytečně a pojďme se na všechno podívat postupně.

Technické specifikace

Bezdrátová nabíječka Swissten s přísavkami je novým produktem, který se v portfoliu této společnosti moc dlouho nenachází. Jak už můžete tušit podle názvu, tak vás tato powerbanka zaujme především přísavkami, které se nachází na přední části jejího těla. Pomocí nich si můžete powerbanku „přicvaknout“ na jakékoliv zařízení podporující bezdrátové nabíjení. Díky přísavkám se vám tedy nestane, že by se mohla powerbanka někam posunout a nabíjení by se nedokončilo. Kapacita powerbanky je 5.000 mAh, což se pozitivně podepsalo na její velikosti a hmotnosti – konkrétně se bavíme o velikosti 138 x 72 x 15 mm a váze pouhých 130 gramů. Kromě bezdrátového nabíjení dále disponuje powerbanka celkem čtyřmi konektory. Lightning, microUSB a USB-C slouží jakožto vstupní konektory pro nabíjení a jediný výstupní USB-A konektor poté slouží k případnému dobíjení kabelem a nikoliv bezdrátově.

Balení

Pokud se podíváme na balení bezdrátové powerbanky Swissten s přísavkami, tak nebudeme nikterak překvapeni. Powerbanka je vcelku očekávaně zabalena do tmavého blistru s brandingem Swissten. Na přední straně krabičky se nachází vyobrazená samotná powerbanka, zezadu poté najdete návod k použití a samozřejmě kompletní popis a specifikace pwoerbanky. Pokud krabičku otevřete, tak z ní stačí vysunout plastovou přenosku, ve které už se samotná powerbanka nachází. Společně s ní se poté v balení nachází ještě dvaceti centimetrový microUSB kabel, pomocí něhož můžete powerbanku dobíjet ihned po rozbalení. Nic víc se v balení nenachází a přiznejme si, u powerbanky toho ani více není třeba.

Zpracování

Na poli zpracování bezdrátové powerbanky Swissten s přísavkami toho nenajdete moc neobvyklého. Samotná powerbanka je vytvořena z černého plastu s protiskluzovou úpravou povrchu. Pokud tedy powerbanku položíte třeba na stůl, anebo kamkoliv jinam, tak vám jen tak nespadne. Nejzajímavější je samozřejmě přední část powerbanky, kde se na v horní a spodní čtvrtině nachází samotné přísavky – konkrétně jich je na každé třetině deset. Materiál pod těmito přísavkami je poté gumový, aby nedošlo k případnému poškrábání zařízení. Uprostřed přední strany už se poté nachází samotná nabíjecí plocha, která na sobě přísavky nemá. Ta je opět vytvořena z černého plastu s povrchovou úpravou. Na spodku této časti poté naleznete logo Swissten. Na zadní straně powerbanky poté naleznete popis konektorů společně s informacemi o powerbance. Na boční straně poté naleznete aktivační tlačítko společně se čtyřmi diodami, které vás informují o aktuálním stavu nabití powerbanky.

Osobní zkušenost

Bezdrátovou powerbanku Swissten s přísavkami jsem si doopravdy zamiloval a uznávám, že jsem nikdy tak jednoduché a skvělé řešení neviděl. Tato powerbanka se dá považovat za levnější Battery Case pro iPhone. Powerbanka od Swisstenu samozřejmě vaše zařízení nikterak neochrání a samozřejmě nevypadá tak vkusně, avšak rozhodně musím Swissten za tohle řešení pochválit. Tuto powerbanku by navíc mohly ocenit i ženy, které mohou pro nabití jejích iPhonů powerbanku jednoduše přisát a tento spojený „celek“ hodit do kabelky. Nemusíte se otravovat s kabely ani s ničím jiným – jednoduše powerbanku přiděláte k iPhonu, aktivujete nabíjení a je hotovo.

Přísavky jsou dostatečně silné na to, aby se na vašem zařízení udržely. Zároveň jsou však ale velmi jemné, tudíž by s jejich použitím nemělo docházet k nechtěnému poškození iPhonu. Jako jedinou nevýhodu vnímám to, že se přísavky samozřejmě na skleněná záda iPhonů obtisknou – s tím se ale musí počítat. Jinak mohu potvrdit, že powerbanka zvládne iPhone nabíjet i tehdy, pokud ji přiděláte ke krytu. Není tedy nutné powerbanku připevňovat přímo na záda zařízení.

bezdrátová powerbanka swissten s přísavkami

Závěr

Hledáte-li nevšední powerbanku, která využívá moderních technologií v podobě bezdrátového nabíjení, tak je bezdrátová powerbanka Swissten s přísavkami přesně to pravé ořechové pro vás. Kapacita této powerbanky je 5.000 mAh a dobít ji můžete hned třemi způsoby. Pokud byste se navíc ocitli v situaci, kdy byste potřebovali kromě bezdrátového zařízení dobít zařízení jiné, tak k tomu můžete využít klasický USB výstup. Oba tyto možné výstupy samozřejmě fungují společně bez sebemenších problémů.

Slevový kód a doprava zdarma

Ve spolupráci se společností Swissten.eu jsme si pro vás připravili 25% slevu, kterou můžete uplatnit na všechny produkty Swissten. Stačí při objednávce zadat kód (bez uvozovek) „BF25„. Společně s 25% slevou je navíc doprava na všechny produkty zdarma. Nabídka je kusově i časově omezená, a proto s objednávkou rozhodně neotálejte.

Dnes nejčtenější

.