Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Analytik to je ako politolog… nieco tvrdi a ked to tak nie je… tak je ticho a neukazuje sa… a ked mu to vyjde, tak chodi ako páv analytik… tento rok malo byt reverzne nabijanie, iny prepinac hlasitosti… kde su analytici ? Jediny leaker ktory ma velku uspesnost je onleaks a ben geskin… inak slabota, kliky, citatelnost a zviditelnovanie sa

    Třeba Kuo je jedním z těch, kteří mají opravdu dobré informace ohledně toho, jaké iPhonů mají být. Jinak, co se týká reverzního nabíjení, tak apple by měl hw mít, a čeká se jen na SW update. Kulatý přepínač je snad takový detail, který nikoho netankuje.. A poslední roky jsou informace od analytiků, úniků vždy známé dlouho dopředu, a většina věcí se potvrdí při představení.

    Ahoj, mam takovou lehce off topic otázku.. V listopadu minulý rok jsem kupoval iPhone XR a v tuhle chvíli mam kondici baterie asi 92%.. Někdo nějakej tip kde a za kolik kdyžtak nechat vyměnit baterku ? Zatím nad tím spíš přemýšlím a zjišťuju, jaký mam možnosti.. Předem díky za relevantní odpověď :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.