Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Toto Apple totálně projel. Snaha zalíbit se agresivní mocnosti předhozením násilím zabraného území je chucpe, které se nedá obhájit.

  Neboli tam náhodou voľby, keďže na Kryme je väčšina Rusov?

  Byli, ale to sluničkáři neradi berou v potaz. Byla to strašná anexe za kterou se vyjádřilo 96% voliču. To je hnus že…Ja na Krymu byl, jedte se tam podivat jak jsou všichni z toho „zklamání“. Je třeba informace i prověřovat ne jen slepě věřit naši krásné západní propagandě….

  Pokud se dá referendum, které proběhlo pod ochranou zelených mužíčků se samopaly za svobodné, tam máš pravdu. U nás přece taky bývaly volby, kde kandidáti dostávali 99,99%. A svobodné byly asi jako referendum na Krymu.

  Když to Honzíku vysvělíš takto, tak je úplně jasné co jsi za boží telátko… Můžeš nám prosím rozvést i další historické události, jako třeba že v srpnu 68 nám přišli sověti na pomoc…

  Voľby na Kryme boli, presne ako v Rakúsku, keď si Rakúšania v roku 1938 odhlasovali súhlas s anšlusom. Dokonca aj referendové lístky sa na seba ponášali.

  to zalezi na tom ci si nacek ,putinojeb alebo slusny clovek ktory respektuje zakon a pravo.

  Hezky si to napsal…Jen škoda, že to neříkaš když ta druha strana ten zakon nerespektuje…Kosovo je krásna ukázka. Ale nevadí objektivnost neni v módě.

  Kosovo je samostatné. K nikomu se nepřipojilo.

  Krym se tak nějak připojil k Rusku, že…
  Takže tvé srovnání i „krásná ukázka“ je úplně mimo.

  obidvaja zabudate, ze na Kryme bola 102% ucast na volbach (falsovanie volieb po rusky – pre istotu daju 102% falosnych listkov) a vo volebnych miestnostiach stali ludia so automatickymi zbranami v kuklach, ktori sledovali ako prebieha hlasovanie, tento paskvil sa volbami ani neda nazvat :))

  Vidíš, tady se falšovalo a v Rusku se falšovat ani nemusí. Stačí zakázat kandidaturu či rovnou pozavírat opozici a nemůžeš nikdy prohrát.. a občas poupravíš trochu zákon a mužeš vladnout neomezeně dlouho. Nechápu ty české rusofily, co vlastně chtějí… asi ty „staré dobré časy“…?

  Zajima mne zdroj odkud čerpaš tuhle informaci. Prozradíš nam?

  Psala o tom komise prezidentskych poradcu Putina.

  Podle odhadu teto komise byla volebni ucast priblizne 60% a z toho ca 60% bylo pro.
  Takze to vyhrali i podle tohoto odhadu, oficialni vysledky jsou samozrejme totalni lez.

  Ale Rusko je uz v takovem stavu, ze to nicemu nevadi. Oni sami vi ze lzou

  https://www.youtube.com/watch?v=h9RwYPsVpfM

  asi taki su nespokojni ludia na Kryme pod nadvladou Ruska…

  Sluničkam to nevysvetlis. Pro ne je kazdy kto kriticky myslí „rusofil“ „putinuv agent a pod“ Ja nejsem ani pro USA a pro RUSSIA orientovan. Je se snazim myslet a uvazovat globalne. Ne jen USA ti jsou OK a Rusove jsou ti spatni. Ale spolecnym znakem slunicek je urazet nazorove oponenty, dehonestovat a ukazovat je „tu svou pravdu“.
  Bohuzel to je vizitka naroda. Ohlopleho naroda. Proste potrebujou mit nepritele za každou cenu.

  Zaklínat se kritickým myšlením a současně věřit, že na Krymu se 96% vyslovilo pro je taky vizitka. Prosím, nenálepkujte národ, nemáte na to právo.

  No nevím, o tom, kdo je na Krymu v právu by se dalo dlouze diskutovat. A to nefandím ani jednomu….
  Ale z pohledu uživatele mapy bych považoval za relevantní to, kdo dané oblasti aktuálně vládne ( bez ohledu na kličky mezinárodního práva). Situaci na Krymu si jako středoevropané dovedeme alespoň rámcově představit, ale například v takové Africe nemáte vůbec nárok pochopit, kdo je kde pánem. A pokud se tam octnete, nepotřebujete vědět kdo je uznán kterou organizací, ale od koho potřebujete například vízum, čím tam můžete aktuálně platit.
  Takže navzdory mezinárodněprávním sporům Apple zhodnotil objektivně aktuální situaci.

  Takže keď ti nejaký Číňan ukradne tvoj iPhone s odôvodnením, že ho vyrobili jeho príbuzní, bude ho používať, teda „bude ním aktuálne vládnuť“, treba uznať, že je to jeho a nie tvoj telefón? Prípadne by sme mu mali dať príležitosť, aby hlasoval o tom, či je to jeho telefón alebo nie? A keď bude hlasovať za to, že je jeho, tebe zostanú akurát rak oči pre plač?
  Firma Apple svojím konaním v mene maximalizácie ziskov pošľapáva medzinárodné právo, preto si zaslúži kritiku, opovrhnutie a trest – ako každý, kto verejne súhlasí so zločinmi.

  len na okraj pre vysvetlenie na základe platnej medzinárodnej zmluvy pri rozpade ZSSR pripadol Krym Ukrajine táto zmluva podpísaná a platná , to že Rusi z nej urobili trhací kalendár je druhá vec . Následne keď akceptujem právo rusky hovoriacich na pripojenie k Rusku na základe referenda tak musím akceptovať tento princíp všeobecne či už v SR maďarská menšina(v súčastnosti okrem krajného spektra Maďarov ,EU a cestovanie bez hraníc tento problém odstránilo ) alebo Španielsku Baskicko ,severné írsko (tiež EU tento problém utíšilo, ale kto vie čo bude po bretexite) Kosovo ,alebo v 1 ČS republike nemecká menšina pripojenie k Nemecku (aj keď tento problém vyriešil odsun Nemcov) , preto SR nikdy Kosovo neuzná lebo legalizovala tento mechanizmus

  Takže pokud se ať už dobrovolně nebo na něčí popud začne stěhovat na naše území více Rakušanů do jedné oblasti tak to opravňuje Rakousko k zabrání této části území? Co je to za hovadinu?!

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější