Zavřít reklamu

Tesla před pár dny po dlouhých spkeulacích představila jeden z prvních elektrických pickupů na světě. Vůz zaujme hned na první pohled svým jedinečným designem, jelikož něco takového jsme opravdu ještě neviděli. Bylo by divné, kdyby se okamžitě nevyrojili internetoví vtipálci, kteří si začnou dělat na úkor nového Cybertrucku legraci. Tak se také stalo a my jsme byli svědky podobných vtípků, jako po představení iPhonu 11 Pro.

Vtpiných memes je opravdu velký počet. Někteří vidí Cybertruck jako toustovač, jiní si naopak myslí, že design vozu byl vytvořen pouze za jediný den. Vidět můžeme i fotografii, která se nám snaží ukázat, že Elona Muska napadl vzhled Cybertrucku, když kouřil onehdy v rádiu marihuanu. Na fotografie memes Cybertrucku se můžete podívat na boku tohoto odstavce.

Tento vůz, který by měl jít do masové výroby koncem roku 2021, se bude prodávat ve třech verzích. Nejlevnější z nich vyjde na 39 900 dolarům, na jedno nabití ujede prý 400 kilometrů, utáhne 3,5 tuny a z 0 na 100 zrychlí za 6,5 vteřiny. Prostřední model bude osazen dvěma elektromotory, které nabídnou dojezd 480 kilometrů. Vůz utáhne 4,5 tuny a do prodeje půjde za 49 990 dolarů. Nejvýkonnější varianta utáhne 6,3 tuny. Z 0 na 100 zrychlí za 2,9 vteřiny a nabídne skvělý dojezd 800 kilometrů na jedno nabití. Cena bude 69 900 dolarů. Ať už si o vzhledu Cybetrucku myslíte cokoliv, mnoha lidem se líbí. Tento víkend se Elon Musk na svém Twitteru pochlubil, že Cybertruck má 200 tisíc předobjednávek. Kdyby jste narazili na nějaké memes, ktere se v galerii nevyskytují, pochlubte se v komentářích a my je do galerie zařadíme.

Dnes nejčtenější

.