Zavřít reklamu

Black Friday ještě pořádně nezačal, na mnoha místech jsou ale slevy v plném proudu. Týkají se nejen hardwaru, ale i různých aplikací. Tvůrci populárního programu Pixelmator se rozhodli udělat uživatelům radost a nabídnout jim příslušnou aplikaci ke stažení zcela zdarma – ovšem pouze do konce zítřejšího dne. Běžná cena aplikace není nijak závratná – činí 149 korun, což za tak kvalitní grafický softwarový nástroj není příliš, sleva ale vždy přijde vhod. Kdo by raději dal přednost Pixelmatoru ve verzi pro macOS, může nyní využít slevy ve výši deseti dolarů.

Pixelmator je výkonný, funkcemi nabitý grafický software, který na iPadu nabízí mnoho kreativních možností. V aplikaci můžete upravovat a vylepšovat své fotografie a další obrazové soubory, využít můžete ale také širokou škálu nástrojů pro kresbu, malbu i skicování. Pixelmator podporuje práci s vrstvami a ve verzi pro iPad dokáže na plno využít všech předností Apple Pencil. Začátečníci a méně zkušení uživatelé mohou v aplikaci využít různé šablony. Pixelmator je oblíbeným nástrojem pro práci s fotografiemi a grafikou, takže pokud jste o něm dosud zatím jen uvažovali, můžete využít časově omezené akce.

Konec listopadu nejrůznějším slevám přeje, a to i na App Store. Za zvýhodněnou cenu můžete pořídit nejrůznější aplikace a hry, slevy budou postupně přibývat. Kromě App Storu se Black Friday nepochybně nevyhne ani dalším platformám, jako třeba iTunes nebo Steam. Akce v rámci Black Friday pro vás budeme pečlivě sledovat a včas vám přineseme přehled těch nejlákavějších a nejzajímavějších slev, sledujte tedy pozorně náš web i sociální sítě.

Související články

Dnes nejčtenější