Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jojo vetsi paskvil nez byl ios 11 hlavne hafo smajliku ze ? To je pro apple tahoun posledni leta. Nez stabilita atd.

  Tak to zase prrr… Poslední iOS je sice nejvíce záplatované, ale iOS11 bylo o mnoho horší. S iOS13 nemám téměř problémy, před dvěma lety byl ten systém vážně hodně špatný.

  Nejlepší byla verze 12. Potom se to jenom hnalo spotřebou nahoru, od verze 13 je spotřeba jako na iPhone 3,
  SE me nevydrží ani den a XS večer 20 procent, ale nesmím moc telefonovat a cumel na telefon tak jednou za hodinu.
  To same je Mac OS Catalina,tomu natřeli pozadí jak zákon káže. Odemknuti Apple Watch,ani ve snu atd. Uz se bojem aktualizovat a cekame jen co přinese verze nasledujici-na stížnosti panove od Applu nereagují . A proč by měli,kdyz se to prodává ….

  Ale zase pribylo mnoho novych emoji ve vsech potrebnych genderovych a rasovych permutacich.

  Res si sve komplexy a strachy jinde.

  Dle sebe soudim tebe vid blbej adamku zrozenej z vadne sprcky. Jak ty na me ja na tebe. Zakomplexovanej si mozna tak ty ty hovado

  Adam – to se ti povedlo, zase perla!! Ty jsi ztělesnění komplexu!!!! Cim te otec udělal, tím si zůstal!!! Skutečně, takový typ člověka by jeden těžko pohledal!!
  Jsi otrokem vlastní stupidity a demence, ideální typ pro vědecké pokusy v oblasti psychologie a psychiatrie!!
  Tento svět není pro tebe!!

  Ešte stále sa nájde ovca čo si mysli že iOS či MacOS je nad vesmír a nič lepšie slnko nevidelo? Potom sa objednajte psychológovi zakial sa viete liečiť :D Apple ma viac problémový sw ako Windows a android dokopy.. neskutočne zabugovany

  android neviem ale s tym windows pravdu veru nemaš :D

  Ale ma pravdu.
  Problemy woken jsou z drtive vetsiny zapricineny problematickymi drivery tretich stran a taky zabugovanymi UEFI biosy.

  IOS jakztakz vachrlate jede ciste jenom na apple HW, v otevrenem svete by to nemelo sebensi sanci.

  Tak na Win nikdo nemá tos ulít. A ano stále je to u mě top protože žádné problémy nesleduji, ale když bratr pároval chromecast tak měl velké problémy já u Atv prostě jen používal. Čím to asi bude? Chromecast iOs nemá takže…

  Pane autore, tento článek jste psal ze znalosti věci nebo pouze jako určený pisálek, který má napsat něco, aby to sedělo do kvóty zdejšího webu.
  – Co je proboha špatně na častých aktualizacích.
  – Je daleko horší být developer vědět, že už jste něco dávno opravil, ale protože blbci z PR a Marketingového oddělení Vás omezí na max 3 aktualizace a dost, protože se „psaly negativní články“
  – Konečně se Apple nebojí vydávat klidně i jednou týdenní aktualizace, když mají něco k opravě. Komu to vadí, opravdu v realu?Nikomu!!! Jen nevzdělaný autor tohoto webu si myslí, že by to mělo být pouze jednou ročně, nejlépe se to jmenovat Service Pack 1,2 a čekat na to půl roku.

  Děláte si jen ostudu.

  Ale tady vůbec nejde o to, že by bylo špatně jejich časté vydávání. Jde o to, že je těch chyb, které je potřeba zalátat, zkrátka moc. A rozhodně si nemyslím, že by se v minulosti vývojáři omezovali kvůli nějakému PR oddělení a updaty brzdili kvůli tomu. Spíš bych řekl, že některé ty chyby v minulosti byly zkrátka méně závažné a tak je nebyl problém opravit později.

  Hanh to Jiří Filip – respektuji tvůj názor, ale evidentně vůbec nevíš, o čem píšeš a nejspíše nejen tato oblast je pro tebe “Španělska vesnice”!
  Kritizovat něco, o čem nic nevíš, to je hodno jedine “experta”! Jen si ze sebe udělal hlupáka!
  Jiří Filip – nemá cenu reagovat na tyto typy lidi, jelikož to nikdy nemohou pochopit. Takováto osoba je ekvivalentnem Adama a jemu podobných!

  je to novinkama v tech iOS, 11 mela novinky, 12 ne, ta se zamerila na stabilitu atd no a ted zse 13 plno novinek, trva nez si to sedne. Jinak ale je mi to fuk, iP XR ios 13 a spokojenost. Lidi uz nevi, co by samou rozežraností kritizovali…

  Prikláňam sa k názorom že to nieje také hrozné. Pamätám si kopec káuz ktoré prebehli médiami človek mal pocit že sa to deje v celom svete a pritom to bol problém iba jedného človeka.

  Po poslední aktualizaci betaverze 13.3 mi na iP X baterka přímo mizí před očima. Od začátku iOS 13 jsem neměl skoro žádný problém, teď při režimu letadla přes noc, kdy standardně poklesne baterka o 2-3%, najednou 18% – hrůza!!

  Achjo, co to tu je zas za komentáře. iOS 13 se kvalitou vyrovnává iOS 12 a můžeme být rádi, že záplaty vychází rychle a povětšinou to byly prkotiny. Přál bych vám zptáky iOS 11. ;)

Vložte vlastní komentář

celý text