Zavřít reklamu

Určitě jste si všimli, že vás pravidelně zásobujeme recenzemi na různé produkty od společnosti Swissten. Ta se však nezaměřuje pouze na výrobu powerbanek, kabelů, adaptérů a podobných produktů. Kromě nich můžete v nabídce Swisstenu najít také příslušenství do auta za rozumnou cenu, například v podobě nabíjecích adaptéru do autozapalování, anebo třeba zajímavých držáku jak do ventilace, tak na čelní okno. V dnešní recenzi se konkrétně podíváme na držák, který podporuje bezdrátové nabíjení zařízení a je určený do ventilace automobilu. Vrhněme se přímo na věc.

Oficiální specifikace

Držák s podporou bezdrátového nabíjení do ventilace s označením Swissten S-GRIP Wireless WM1-AV3 vás už dle názvu zaujme především tím, že se nejedná jen o klasický držák, ale o držák s bezdrátovým nabíjením. To znamená, že pokud do něj vložíte jakýkoliv telefon s podporou bezdrátového nabíjení, tak se začne automaticky nabíjet. Konkrétně je tento držák určen do ventilace, avšak Swissten má v nabíce podobnou alternativu s přísavkou, který můžete upevnit na čelní sklo. Maximální výkon bezdrátové nabíječky zabudované uvnitř držáku je 10 W. Zařízení v konkrétně v tomto držáku drží za pomocí magnetických sil.

Balení

Pokud se pro tento držák od Swisstenu rozhodnete, tak vám do rukou přijde klasicky zbarvená bíločervená krabička s brandingem. Na přední straně krabičky se nachází vyobrazený samotný držák společně se základními informacemi o něm. Pokud krabičku otevřete, tak na vás „vypadne“ samotný rozložený držák společně se dvěma magnety a ochrannou páskou. Jeden z magnetů je určený pro nalepení na samotné zařízení, anebo na kryt, druhý magnet poté lepící vrstvou postrádá a je určený především pro vložení do obalu. Nesmí chybět také microUSB kabel, kterému držáku s podporou bezdrátového nabíjení dodáte šťávu z autozapalování.

Zpracování

Držák sám o sobě je zkonstruován z pevného a robustního plastu. Jak jste se mohli dočíst v odstavci výše, tak vám držák přijde v rozloženém stavu. Složení je velmi jednoduché – kuličku vložíte do pouzdra a vše přitáhnete plastovou matkou tak, aby se držák nerozpojil. Kulička poté chodí ve svém pouzdře, díky čehož si můžete nastavit polohu držáku. Jakmile máte nastaveno, tak opět jenom utáhnete a je hotovo. Nabíjecí cívka, která zprostředkovává bezdrátové nabíjení, se nachází v horní části držáku. Pod ní, tedy ve spodní části držáku, se poté nachází šest extra silných magnetů. To znamená, že pro maximální přilnutí zařízení k držáku musíte magnetické plíšky přilepit či vložit do spodní části zařízení. Osobně bych si magnet na můj iPhone nikdy nenalepil, a proto se mi jeví jako lepší možnost vložení magnetu do obalu – nejlépe nějakého neprůhledného, ať nejde vidět.

Osobní zkušenost

Přiznám se, že jsem proti magnetickým držákům lehce skeptický. V tomto případě ale mohu potvrdit perfektní kvalitu a také fakt, že jsou magnety opravdu silné. Telefon drží i při přejíždění nerovností jako přibitý, ale zároveň, když je to potřeba, tak můžete zařízení z držáku jednoduše vzít. Držák je samozřejmě velice jednoduché štělovat a přenášet, jelikož průduchy ventilace mají v dnešní době stále prakticky všechna vozidla. Kdykoliv jej tedy můžete vzít a přesunout do jiného auta. Zároveň jsem měl strach z toho, aby se připevněním držáku nějakým způsobem průduchy nepoškrábaly či nevylomily – ani v tomto ohledu však nemusíte mít obavy.

Závěr

V případě, že hledáte jakékoliv příslešenství do vašeho automobilu, tak vám mohu to od Swisstenu více než jen doporučit. Jak už jsem zmínil v úvodu, Swissten nenabízí pouze držáky, ale také například adaptéry, ke kterým můžete koneckonců držák s bezdrátovým nabíjením připojit. Po několika dnech používání jsem si na tento držák tak moc navykl, že už ho rozhodně nebudu měnit. Pokud by vám varianta s upevněním do mřížky ventilace nevyhovovala, tak je samozřejmě k dispozici verze s klasickou přísavkou na čelní okno. Jaký držák si zvolíte je už poté jen a jen na vás.

Slevový kód a doprava zdarma

Ve spolupráci se společností Swissten.eu jsme si pro vás připravili 25% slevový kód, který můžete uplatnit na veškeré produkty od Swisstenu. Stačí nakoupit nad 999 korun a při objednávce zadat kód (bez uvozovek) „BF25„. Společně s 25% slevovým kódem je navíc doprava na všechny produkty zdarma.

Související články

Dnes nejčtenější

.