Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Zajímalo by mě, jestli by Steve Jobs nechal vypustit k prodeji tak hnusný design obalu. Myslím, že by raději neprodával tento typ s baterii vůbec, než s něčím takovým. Bohužel v Applu převládá síla, co nejvíce prodat a vydělat, než držet nějaký standard. Co mě úplně mrzí je, jak jsou představovány nové produkty. Taková nuda a bez emocí, nedá se na to koukat. Když to porovnám s tím, když byl na pódiu Steve, je to strašné.

    Tak uz to beru ako nastroj zisku a nie aj produkt pre ludi, chyba tam srdce a zelezna ruka Steva, neviem naco je taky obal ked po mnohych rokoch maju teraz iPhony naozaj paradnu vydrz baterie

    Hele, borce, zaloz si svou fabriku, vyrabej srdcem,
    pro lido a vyser se na zisk. Zalozeni s.r.o. stoji kolem 9tis. Tak prosim. A za 3 roky nam ukaz sve uspechy. Pa.

    Rozhodně by takový produkt neprošel za Steva Jobse. Vemte si, že Steve byl takový typ člověka, co dokázal dělat vědu z blbého odstínu barvy jednoho písmenka. Bohužel máte pravdu, že Apple dnes představuje produkty daleko před tím, než jsou hotovy. Hlavně si myslím, že by Steve nikdy nechtěl prodávat takovýto obal už jen z důvodu, že by tím de facto marketingově říkali, že iPhone nemá dobrou výdrž na baterii. Teď, po několikátém zvýšení tloušťky iPhonů má iPhone výbornou výdrž, takže si nemyslím, že je v marketingovém prospěchu prodávat takovéto obaly. Jako ruku na srdce, to bysme mohli mít takovéto kryty na veškerá zařízení, protože i když vydrží spoustu, tak je přeci jenom někdy musíme znovu nabít. Ale bohužel většina lidí nad tím takhle nepřemýšlejí, takže je Apple ve výsledku zase vítěz.

Vložte vlastní komentář

celý text