Zavřít reklamu

V dnešní době trpí čím dál tím více lidí nedochvilností. Někdo nedochvilnost bere jako klasickou vlastnost, starší lidé jsou na ni zase naopak velice hákliví. My z té mladší generace prostě a jednoduše víme, že „už jsem na cestě“ znamená ve skutečnosti „ještě se sprchuji“. Pokud ale vlastníte Apple Watch a chtěli byste s vaší nedochvilností něco dělat, tak pro vás mám dobrou zprávu – můžete. Apple si je nedochvilných lidí nejspíše vědom, a proto do nastavení Apple Watch zabudoval funkci, pomocí které si můžete nastavit čas hodinek o několik minut dopředu. Pojďme se společně podívat, jak tuto funkci nastavit.

Jak si pomocí Apple Watch poradit s nedochvilností

Na vašich jablečných hodinkách se přesuňte do nativní aplikace Nastavení a sjeďte níže, kde rozklepněte sekci s názvem Hodiny. Zde už stačí pod textem Posunout čas na cifernících dopředu nastavit, o kolik minut bude čas posunutý. Klepněte na časový údaj, poté si pomocí digitální korunky čas nastavte dopředu, a poté klepněte na tlačítko Nastavit. Nutno podotknout, že se tohle nastavení samozřejmě týká jenom ciferníků – všude jinde bude čas reálný. Pokud vám tedy přijde například oznámení, tak se nemusíte bát, že by se zobrazilo až o několik minut později.

Kromě toho, že si v Nastavení v sekci Hodiny můžete nastavit posunutí času na cifernících, tak také můžete využít skvělé funkce s názvem Zvonkohra. Tato funkce se postará o to, že vám může oznámit vibracemi či zvukem každou novou hodinu, půlhodinu či čtvrthodinu. Funkci stačí jednoduše aktivovat přepínačem, a poté se jen můžete zvolit, zdali bude pro oznámení využito zvuku s názvem Zvony či Ptáci. Pokud samozřejmě máte Apple Watch v tichém režimu, tak se zvuky ozývat nebudou a hodinky vás upozorní pouze vibracemi.

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější