Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Vzpomněl jsem si na tátu, který před lety totálně zaviroval počítač tím, že nainstaloval “antivirus”. Tohle bude něco podobného. Aplikace běžící v sandboxu nesmí nic vědět o ostatních aplikacích. Pokud ano, neběží v sandboxu. Tato aplikace je spíše důkazem nedostatečné kontroly na straně Apple.

  ach jo zavíroval počítač, už som stretol z všeličím u antivírových programoch od základu ako spomalenie PC ,problémy s tlačov , nefungujúca wifi ,alebo grafika ale vírus ešte žiadny antivírusový program do PC čo spravujem nepriniesol , možno to nebol antivirus od renomovanej spoločnosti alebo pod slovom PC vírus chápeme každý niečo iné . Lebo šíritelia vírusov sú veľmi vynaliezavý ale potom je chyba medzi stoličkou a klávesnicou a otec stiahol niečo iné ako antivirus

  Vnímej kontext a uvozovky. Jinak s tím celkem souhlasím. Koupil jsem si licenci renomovaného antiviru, který se mi dnes v PC chová spíš jako malware.

  Samozřejmě že to nebyl antivirus od renomované společnosti, byť třeba Kaspersky taky byl donedávna renomovaný a dnes je v USA a části EU považován za riziko.
  Jde mi spíš o to, že Apple má určitá pravidla pro publikaci aplikací, mezi které patří zákaz využití privátních api. A přesně tohle ta aplikace logicky musí dělat. Z logiky věcí žádný antivirus v iPhone nemůže fungovat bez porušení podmínek Apple. Kdo mi zaručí že tím privátním api nezkopírují kontakty nebo smsky?

  Pokud by Apple o této appl. věděl, s ohledem na její podstatu činnosti a přístupu k appl. v iOS by ji do AS nepustil. Ale kdo ví, jak to je.
  Rozhodne to uživatelům iP nezvýší důvěru v Apple.

Vložte vlastní komentář

celý text