Zavřít reklamu

Apple si pro sběratele odznáčků za aktivitu na Apple Watch připravil další pěknou výzvu. Ta se tentokrát váže ke Dni díkůvzdání, který letos připadá na 28. listopad, a který je populární hlavně v Severní Americe. Právě v tento den bude možné získat za ujití či uběhnutí nejméně pěti kilometrů exkluzivní odznáčkovou odměnu spolu se samolepkami pro iMessage a FaceTime.

V minulosti jsme se od Applu již výzev pro Apple Watch ke Dni díkůvzdání dočkali několikrát, přičemž jejich zadání bylo vždy stejné jako letos – tedy překonat vzdálenost 5 kilometrů během či chůzí a tu měřit přes aplikaci Cvičení. Loňský rok však tuto výzvu nepřinesl a tak možná mírně upadla v zapomnění. Nicméně letos s jí díky objevu Kyla Setha Graye, který se designem odznáčku pochlubil na svém Twitteru, počítat. V tuto chvíli sice nemůžeme se 100% jistotou potvrdit, že bude výzva dostupná i v Česku a na Slovensku, avšak vzhledem k tomu, že v poslední době Apple fitness výzvy omezuje na určité země jen v případě, že jsou spojené s jinde absolutně nepopulárními svátky, je vcelku pravděpodobné, že si odznáček za Den díkůvzdání užijeme i my – tím spíš, když jsme mohli s Applem oslavit třeba i výročí jednoho z amerických národních parků, které je pro naprostou většinu jablíčkářů daleko větší neznámou než právě Den díkůvzdání. Stoprocentně to ale skutečně nyní potvrdit nelze. 

Výzva ke Dni díkůvzdání je velmi pravděpodobně zároveň letošní poslední speciální výzvou pro Apple Watch. Přes Vánoce totiž Apple žádné výzvy zpravidla nepořádá a v prvních třech prosincových týden už není žádná významnější událost, která by si vytvoření fitness výzvy zasloužila. Pokud se tedy řadíte mezi sběratele odznáčků i vy, nezbude vám nic jiného, než si na speciální výzvy počkat do příštího roku, kdy jich Apple zajisté opět uspořádá slušné množství.

Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější