Zavřít reklamu

Je to trochu paradox. TV+ je bezesporu jedním z nejdůležitějších letos představených produktů Applu, což ostatně kalifornský gigant v uplynulých měsících mnohokrát potvrdil v různých rozhovorech či skrze trailery k chystaným pořadům. I přesto jsme se však nedočkali žádného promování přesného času spuštění služby minulý týden a potažmo ani detailů ohledně časů vydání nových dílů pro seriály, které jsou doposud k dispozici. Apple tedy de facto zazdil věci, které by zřejmě běžné uživatele zajímaly o poznání více nežli tuna trailerů k filmům či seriálům, které ještě ani nejsou ve službě k dispozici. 

Odpověď na otázku, kdy bude Apple do své služby přidávat nový obsah již nicméně máme. Jelikož TV+ odstartovala přesně před týdnem, bylo dnes v plánu vydání nových dílů pro seriál See, The Morning Show a další kousky. A jelikož se nový obsah ve službě objevil v 6:00 našeho času, který odpovídá 0:00 ET, je více než jasné, že právě v tento čas bude vše nové do služby přibývat, což je pro nás velmi dobrá zpráva. Nebudeme si totiž muset “vytrpět” žádné zdlouhavé čekání jako tomu je například u vydávání nových operačních systémů, které vychází zpravidla v 19 hodin našeho času. 

V současnosti je v TV+ k dispozici pouze osm snímků, mezi kterými naleznete jediný film. Již na konci listopadu by se však měl ve službě objevit další filmový kousek, tentokrát ze světa skateboardingu. Zanedlouho poté službu doplní seriál Servant, který bude alespoň podle dostupných trailerů mysteriózní podívanou, jenž zřejmě nebude pro každého. Co dalšího si pro nás Apple v brzké době chystá je však v tuto chvíli spíše nejasné. Nezbývá tedy než doufat, že vše, co do TV+ dorazí, bude stát skutečně za to. 

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější