Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Poradí mi někdo? Po upgradu na Catalinu se mi nedaří natáhnout písničky do iTunes, co už není iTunes, a odsud do iPhonu. Ať už kabelem nebo přes Wi-Fi. Používám originál kabel, ale stejně se to se mnou odmítá bavit… AM jsem si předplácela rok, než mi vypršel status studenta na UniDays. Teď se chci zase spolehnout na stažené písničky, ale nedokážu s tím pracovat. Na Mojave mi to šlo i na windowsácké verzi iTunes. Budu ráda za každou radu.

  já sem s tím měl taky problém.. bohužel pokud chceš přidat vlastní mp3 do telefonu musíš vypnout na telefonu a na macu sdílení hudby na icloudu.. tím pádem ale přijdeš o všechny písničky s apple music v telefonu ale nahraješ tam svoje mp3, pokud ale znova zapneš icloud hudbu tak se ti mp3 ihned zase vymažou z telefonu, ale budeš tam mít zase všechny písničky apple music.. do této chvíle jsem nepřišel na to jak tam mít svoje mp3 a i hudbu apple music.. je to fakt katastrofa..

  Když se chci připojit k Macu kabelem tak se mi na chvilku zobrazí iPhone ve Finder ale hned se odpojí. U přítelkyně se normálně připojí. Nevíte co s tím? Jiné USB vyzkoušeno, restart iPhone i Macu provedeno. Jediné do čeho se mi nechce je čistá instalace iOS. Řešit pak kontakty a všechny aplikace. Tomu se chci vyhnout.

  @sookie na Catalinu sa to už nedá,Apple radšej zrušil iTunes len aby zabránil dať na Apple zariadenie
  nie od nich stiahnutu hudbu ( nech sa poserú)

  @Black Metal 4ever Pro uživatele Androidu? Ptala bych se snad, jak to lze udělat, kdybych měla Android? Jestli pro mě nemáš adekvátní radu, tak nic neříkej, prosím.
  Ostatním děkuji, nakonec jsem to vyřešila přes iTunes pro W10, tam to krásně dál šlape… a zrušením automatické aktualizace iPhonu na Macu :D Tohle byl trochu podraz od Applu, ani nevím, jestli někde uváděli, že se tohle po upgradu na Catalinu stane? Třeba jo a jen jsem si toho sama nevšimla, ale nemůžu říct, že mě to nezklamalo…
  @chopper nejde to, v AM si písničky za nějaký ten měsíční poplatek jen „půjčuješ“, proto nezůstanou, když si tu službu vypneš :/

Vložte vlastní komentář

celý text