Zavřít reklamu

Apple to se svou chystanou službou Apple TV+ myslí nanejvýš vážně a kromě reklamní masáže se snaží kontaktovat také známé tváře, které by si v některém ze snímků zahrály. Udolat se jablečné společnosti povedlo dokonce takové hvězdy jako je Jason Momoa, který se objeví v novém seriálu See, a Jennifer Aniston, jíž můžeme znát například z Přátel. Tentokrát se ale pozornost upírá především k pořadu The Morning Show, který si odbyl premiéru v New Yorku v Josie Robertson Plaza.

O snímcích, které se objeví na Apple TV+ hned při vydání, se vedou sáhodlouhé spekulace a střípky informací nám kromě samotné jablečné společnosti servírují také jednotliví herci a producenti. Díky rozhodnutí Applu pořádat premiéry jednotlivých počinů ještě před spuštěním platformy to ale máme černé na bílém a těsně po debutu The Morning Show v New Yorku společnost prozradila své plány. Původně se totiž jablečná společnost rozhodla, že nezveřejní celou sérii najednou, ale bude diváky chvíli napínat. V den vydání, tedy 1. listopadu, budou k dispozici pouze tři díly chystaného pořadu s Jennifer Aniston a Reese Witherspoon, které poslouží jako takový úvod. Podobného přístupu se dočká také sci-fi drama For All Mankind, zatímco komediální seriál Dickinson bude zpřístupněn celý.

Podle dosavadních reakcí se máme na co těšit, za scénářem pro The Morning Show navíc stojí Kerry Ehrin a režii si vzala na paškál Mimi Leder, což značí kvalitu samo o sobě. Seriál bude sledovat osudy dvou zpravodajských hlasatelek, jimž se nevyhnou každodenní strasti a radosti. Příběh se má kromě vyobrazení typického pracovního prostředí zaměřit také na vazby mezi jednotlivými zaměstnanci a nechat diváka nahlédnout pod pokličku toho, jak vlastně ranní zpravodajství funguje. Ohlasy byly vesměs pozitivní a The Morning Show se stal jedním z nejočekávanějších seriálů, tudíž není divu, že Apple zvažuje druhou sérii. Společnost ale nechce, aby lidé využívali Apple TV+ stejně jako Netflix a zhlédli všechny díly během neúměrně krátké doby. I z tohoto důvodu zpočátku technologický gigant nabídne pouze 10 seriálů, z nichž ty nejočekávanější, jako právě For All Mankind a The Morning Show, budou uvolňovány postupně. Uvidíme, zda se Applu tato strategie vyplatí, ale to se konec konců dozvíme již za pár dní. Apple TV+ bude stát 139 korun měsíčně a noví majitelé mnoha jablečných produktů dostanou roční předplatné zdarma.

Související články

Dnes nejčtenější

.