Zavřít reklamu

Balíčky sdružující více služeb Applu pod jedno předplatné jsou tu, byť v trochu jiné formě, než mnozí z nás očekávali. Na instagramovém účtu jedné z hereček seriálu Dickinson pro TV+ se totiž objevila zpráva o tom, že se Apple chystá ke studentskému předplatnému Apple Music přidávat zdarma i předplatné právě pro TV+. To ve výsledku znamená, že by měly obě služby dohromady vyjít na krásných 69 korun. 

Detaily prvního balíčku služeb zatím jasné nejsou, takže nezbývá nic jiného, než počkat na jejich dodání ze strany Applu. Nicméně je velmi pravděpodobné, že k zavedením tohoto bonusu se Apple rozhodne po celém světě, aby pro svou službu získal co největší počet diváků. Toho se ostatně snaží docílit i ročním předplatným TV+ zdarma k nově zakoupeným produktům. Už z tohoto kroku je tak víceméně jasné, že Apple počítá s tím, že služba do jeho kasy začne zajímavé částky přinášet až v dlouhodobějším horizontu – tedy zhruba za rok, kdy předplatné zdarma vyprší prvním uživatelům a ti tak budou “nuceni” jej začít řádně platit. 

Vytvoření jakéhosi studentského balíčku sdružujícího  Music a TV+ lze už nyní zhodnotit jako skutečně chytrý tah, jelikož kromě nalákání diváků na videostreamovací službu logicky přiměje i některé uživatele ke vstupu do  Music a tedy i zapadnutí do ekosystému Applu opět o něco hlouběji. Pokud u této cílové skupiny balíček uspěje, dá se navíc jeho příchod očekávat i ve verzi pro jednotlivce či rodiny. V tomto případě je však velmi pravděpodobné, že se cena balíčku nebude rovnat ceně  Music, jelikož by v takovém případě nemělo zpoplatnění samostatné TV+ žádný smysl. Pokud by vás zajímalo, jak studentské Apple Music získat, více informací naleznete v našem starším článku.

Související články

Dnes nejčtenější

.