Zavřít reklamu

Včera ráno přistála do redakčního mailu tisková zpráva, ve které s patřičnou pompou prezentovala společnost Samsung první Space Selfie. O této revoluční službě umožňující uživatelům pořizovat si selfie z oběžné dráhy jsme vás informovali ve článku před necelými 14 dny. Včerejší den byl však pro Samsung skutečně významný a pozval si na prezentaci jednu z nejvěhlasnějších modelek světa, Caru Delevingne, která se stala první a bohužel také jednou z posledních uživatelek Space Selfie. Jen pár hodin poté, co si světoznámá modelka pořídila selfie z oběžné dráhy a jen pár hodin poté, co mail od Samsungu přistál v naší poště totiž přistál i samotný modul.

Bohužel pro Samsung se nejednalo zrovna o plánované přistání. Stanice Space selfie, která se o pořizování selfie z oběžné dráhy starala, spadla na zahradu jedné z farmářek v Michiganu. Když vezmeme do úvahy vybuchující telefony a padající vesmírné stanice, dá se jednoduše říci, že některé projekty Samsungu jsou pro nás doslova životu nebezpečné. Samotná farmářka ve videu, které můžete vidět níže, vypadá poměrně vyděšeně i pobaveně zároveň, ale je sama ráda, že stanice nezasáhla dům ani koně, kteří se pohybují v okolí. Vše se naštěstí obešlo bez obětí. Pokud jste tedy majitelé některého z mobilních telefonů od Samsungu, který měl nově umožňovat pořídit si Space Selfie, v současné době je služba nedostupná a je otázkou, zda se podaří vyslat na oběžnou dráhu náhradní stanici nebo tento zajímavý marketingový nástroj skončí v propadlišti dějin stejně jako samotná stanice.

Je otázkou, zda za pád může odzbroující krása Cary nebo jen obyčejná technická porucha. Tak či tak, stanice dlouho nesloužila a Samsung bude muset přijít s jiným, tentokrát trvanlivějším marketingovým bonusem pro majitele nových telefonů. Ten poslední totiž vydržel funkční jen pár hodin. Zástupce společnosti Samsung uvedl pro NBC, že nedošlo k žádným zraněním a balón byl odvezen zpět do centra společnosti. Ta se zároveň omlouvá a lituje všech nepříjemností, které mohl pád způsobit.

 

Cara - space selfie

Související články

Dnes nejčtenější

.