Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  S tim procesorem bych to videl naopak jako vyhodu. Neverim, ze Apple vydal v roce 2019 iPad s A10, aby ho nejdele za 2 roky zarizl. Naopak si myslim, ze A10 je asi povedeny a vedi ze ho udrzi pri zivote do konce update cyklu (i kdyby to nemelo byt rekordnich 5 let, tak si myslim, ze 3 velke updaty urcite daji).

  No Lukasi, já bych se tak neradoval! Apple se v poslední době chová zvláštně.
  Takze, popsany procesor není v iPadu 2019 z důvodu úvahy Applu o jeho dlouhodobě uzitnosti, ale z důvodu ceny iPadu v návaznosti na zbytek HW. A zvýšena RAM je jen pozlatkem, které má odvrátit pozornost. Důkazem, mj., je prave ona komparace procesoru autora článku u iPhonu.
  I tak si myslím, ze osloví dost lidi.

  Ano, je to kvuli cene, ale myslim si, ze podporu aspon ty 3 roky zachovaji (veril bych i 4; rekordnich 5let z iPhone 5s to zas ne). Ja si myslim, ze bude treba zvlastni, ze zariznou iPhone 7 se stejnym procesorem, ale starsi model a udrzi podporu pro iPad, ktery ma taky A10, ale protoze je novejsi, tak bude mit stale podporu iPad OS 15. A budou to treba moci neofiko obhajit vetsi RAM a bude tam rozdil 1-2 roky v podpore.

  AHoj, za mě spokojenost, jen jsem měl v balení 10W adapter, ne 12W jak píše autor článku. Příslušenství (neoriginální) není moc dostupné, ale číňani již osadili fabriky novými formami a jedou bomby, protože smart cover za ty prachy je zvěrstvo, navíc k prdu.
  NO a ten zvuk z repro když se ipad natočí, no to je ke dvěma prdům… takže netflix jen přes BT sluchátka.

  Nevím co tu pořád máte s tou obnovování frekvencí. Já tu žádný extra rozdíl nevidím. Dal jsem schválně vedle sebe iPad3 a nový iPad Pro 13” a scroloval v Safari. Nikdo neviděl rozdíl. Jde jen o specifickou rychlost posuvu kde je menší rozdíl.

  To Youtube video nie je dobrý príklad porovnávania. Ten rozdiel plynulosti zapríčinila kamera, ktorou to bolo nasnímané. V reále pozorovaané ľudským zrakom to je tak, ako tu napísal Sirka.

  Video jsem viděl a je pravda, ze HW a SW kamery muze mít vliv na komparaci, obzvlášť při zpomalenem natáčení.
  Nicmene, kamera snimala obě zařízení při scrollovani najednou. Diferent je tak zásadní ve prospěch 120Hz, ze jen slepý by jej nemohl vidět.
  Shrnuto, kamera za popsaného stavu nemohla mít, a také neměla, vliv. V pr. komparacniho videa je při pohledu na jedno zar. diferent periferne vidět. Když se divas na střed videa, tzn. na vnitřní ramecky iPadu, diferent musíš taktéž jasné vidět.
  Zkus to, platí to i v jiných pr. a je to totožná podstata jako ze uvidíš ve tmě předmět nebo jeho obrys, když se nebudeš dívat přímo na nej, Shrnuto, kamera je zcela bez vlivu.
  Navíc ty popisuješ plynulost, kterou Sirka jasné vyloučil.

  Je to velky rozdil! Mam iPad Pro a kdyz pak z nej prejdu na iPhone, tak mam pocit, ze iPhone se seka. Je to velmi znat a doufam, ze to daji do iPhone od pristiho roku. Dokud to nemas, tak nevis, ale jak to mas nechces se vracet a vidis velky rozdil.

Vložte vlastní komentář

celý text