Zavřít reklamu

Myslíte si, že když stojíte v čele jedné z největších technologických společností světa, automaticky ve svém každodenním životě využíváte jen produkty z její dílny? Chyba lávky. Není tomu tak dávno, co jsme byli svědky například propagace nových sluchátek Amazonu jedním z jeho předních představitelů s AirPodem v uchu, či zadržení finanční ředitelky Huaweie na letišti, která při prohlídce zavazadel vytáhla úctyhodný arzenál jablečných produktů. Na tento přešlap nyní navázal přímo šéf Huaweie.

Čínskými médii se prohnala před pár hodinami vcelku zajímavá a do jisté míry úsměvná fotka zachycující šéfa Huaweie Rena Zhengfeie při letištní kontrole zavazadel. Na tom by zřejmě nebylo nic zvláštního, kdyby ovšem Ren nevytáhl ze svého zavazadla iPad z dílny Applu, který na fotce ve své ruce svírá pracovnice letištní bezpečnostní služby. Přitom Huawei má ve své nabídce celou řadu tabletů a nutno podotknout, že po hardwarové stránce vypadají mnohé z nich skutečně dobře. Srdce šéfa tohoto čínského giganta však zřejmě prahne po něčem jiném. 

ipad huawei

Nutno podotknout, že Zhengfei se v minulosti nechal již několikrát slyšet, že má produkty Applu rád, stejně jako celá jeho rodina. Nicméně vždy tato slova doplnil tím, že Huawei bezmezně miluje, z čehož tak nejeden jeho obdivovatel zřejmě usoudil, že produkty z dílny této společnosti jsou u něj v přesile. Nad láskou k Applu lze ostatně také polemizovat, jelikož na začátku letoška za vcelku nevinný přešlap spojený právě s produkty s nakousnutým jablkem v logu zaplatili zaměstnanci Huaweie svými posty i bonusy k výplatě. To vše za propagaci Huaweie na oficiálním Twitteru společnosti přes iPhone. 

Související články

Dnes nejčtenější

.