Zavřít reklamu

Od uvolnění první verze nového operačního systému iOS 13 uplynul sice před pár dny teprve měsíc, jablíčkáři však už čekají na jeho druhou velkou aktualizaci. Ta nese označení 13.2, je momentálně ve fázi beta testování a na iPhony přinese celou řadu novinek. Kdy jí ale vlastně čekat?

Na tuto otázku existuje relativně jednoduchá odpověď, kterou nám poskytl sám Apple. Když totiž před pár dny světu představil nová sluchátka Solo Pro od Beats a zalistoval je na svém Online Storu, do jejich technických specifikací uvedl, že některé jejich funkce budou vyžadovat iOS 13.2, což je zcela standardní postup, kterého jsme se dočkali třeba i u AirPodů 2. generace. A jelikož míří nová sluchátka z dílny Beats na pulty obchodů už příští středu 30. října hned od rána, je více než pravděpodobné, že Apple vydá veřejnou verzi iOS 13.2 buď v pondělí 28. října nebo v úterý 29. října, aby hned v den spuštění prodejů novinky uživatelům nabídl její veškeré funkce. Bohužel, není možné říci, zda je pro vydání pravděpodobnější pondělí či úterý, jelikož Apple v minulosti ukázal, že s uvolňováním updatů nemá problém ani v jeden z těchto dnů. Co ale už nyní říci lze je to, že update vyjde ve standardní hodinu – tedy v 19 hodin našeho času.

Co se týče novinek z iOS 13.2, tou nejvýraznější je zřejmě Deep Fusion vylepšující fotky z nových iPhonů 11 a 11 Pro, dále pak různá designová přepracování ikon či nová nastavení pro domovskou obrazovku iPadu. Za zmínku dále stojí nálož nových emoji, ve které naleznete třeba falafel, máslo, česnek či velké množství nových zvířat v čele s plameňákem, orangutanem či skunkem. Kromě toho pak přibudou do nastavení nové možnosti pro ochranu soukromí.

Související články

Dnes nejčtenější

.