Zavřít reklamu

Prodeje Maců nejdou poslední dobou zrovna podle představ Applu, což ale neznamená, že by prodeje byly špatné. Když analytici odhadovaly prodeje za 3. čtvrtletí tohoto roku, dodávali, že množství dodávek by v budoucnu mohl zvednout právě 16“ MacbBook Pro, který údajně Apple představí už tento rok. Zařízení by mělo být podle většiny spekulací velké jako 15“ MacBook Pro, a to díky menším rámečkům.

Podívejme se na zajímavý koncept, který nám ukazuje, jak by mohl nový MacBook Pro vypadat. Do očí bije krásný velký displej bez rámečků, který s trochou představivosti připomíná iPad Pro 2018. Podle některých informací by mohl mít tento OLED panel rozlišení 3072 x 1920. 15“ MacBook Pro disponoval displejem s rozlišením 2880 x 1800. Hezky vypadají také zaoblené hrany. Zařízení by mohlo disponovat celkem 6 USB-C/Thunderbolt 3 porty, přičemž by to bylo o dva více, než u 15“ MacBooku Pro. Na každé straně zařízení by se pak nacházely tři. Samozřejmě vidíme i Touch Bar a obrovský trackpad. Na fotografie tohoto konceptu se můžete podívat v galerii na boku tohoto odstavce.

Samotné specifikace jsou otazníkem. Před pár měsíci unikla informace, že by základní verze tohoto zařízení měla být osazena procesorem Intel Core i7 9.generace, 256 GB SSD, 16 GB RAM a grafickou kartou Radeon Pro 555X se 4 GB GDDR5 paměti. Jestli se na něco můžeme spolehnout, bude to jistě astronomická cena „nejnadupanější“ verze tohoto stroje. Jak uvádíme výše, podobné zařízení by mohlo přijít už velmi brzy. Uvažovali byste případně o upgradu?

Související články

Dnes nejčtenější

.