Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Článek zbytečný.. už to je opravené v iOS 13.1.3 která teď vyšla

  Teď mám 13.4.1 a dnes mi vypadly hned tři hovory. Příjmu hovor představíme se a konec. Zajímavé, že v tu chvíli zmizí čárky síly signálu. Za chvíli již příjmu opětovný hovor bez problému

  Klasik by se zeptal – co tam ty Apple developeri dělají a má vůbec cenu je platit, ze nefunguje prazaklad mobil. tel.??!!
  Patrně se někde dlouhou a v řešení problémy eliminovat to skutečně neni.
  CEO asi nestačí Cookat.

  Byť jako dlouholetý uživatel iP, potažmo dalších Apple produktů, říkám, vzpomeňte si na tyto nesnesitelné bugy ve chvíli, až zas budete mít tendenci špinit Android… tohle je od Applu ostuda prostě a není pro to žádná omluva!

  Ahoj, má někdo problém při spojení hovoru se zpožděním ??? Prostě přejedu prstem po displeji přijmu a telefon mi ještě stále vibruje u ucha….zjednodušeně řečeno ..

  Tento problém jsem nezaznamenal, ale co mě nejvíc vytáčí je fakt, že po instalaci iOS 13 bych rozkopal aplikaci Mail.
  Před tím se mi maily synchronizovaly rychlostí blesku, jakmile se mi na zamčené obrazovce zobrazil mail, po ťapnutí na něj jsem si ho hned přečetl, protože už byl v přijatých mailech, teď na něj ťapnu, otevře se Mail aplikace, jsem v příchozích mailech, ale ten mail tam není, někdy to trvá třeba i minutu.
  Nevím tedy, zda se změnilo něco, co zpomalilo něco na straně serveru, nebo je to nějaká jiná chyba, ale vytáčí mě to.

  Nemám iPhone ale iPad PRO, mail mi funguje dokonale svižně. Tahám teda přes POP3. Hodně oceňuju, že po řadě let jde označit a smazat všechny maily najednou a nemusím do toho klovat 100x.

  Mně se to synchronizuje s firemním serverem, proto mě to štve, domácí maily neřeším, to je pár mailů za týden, ale firemní je 50 mailů za den a prostě to otravuje :(

  Také mám tento problém. Mám iphone 6 16gb ale čekám až přijde 11 tak snad to tam bude lepší. Někdy se musím v aplikaci vrátit a aktualizovat aby za minutu naběhli 🤦‍♂️

  Ahoj, já kupodivu nemám na iPhone X problém s vypadáváním hovorů, ovšem poslední dny mám problém s kvalitou zvuku. Při telefonování slyším protistranu více potichu, než obvykle a k tomu je ten zvuk jakýsi rozostřený, takový nečistý, trochu šumivý.

  Nepotýkáte se někdo s něčím podobným? Nikdy předtím jsem to nezaznamenal.

  Problém muže být ve spinavem horním repracku. Měl jsem s tím taky problémy. Je rychle řešení. Použit navlhceny hadrik a otrit. Někdy je lepší použit sliny a vzápětí lehce vysávat pusou. Zbavite se nečistot. Je tam tak jemne sitko,ze to ničím nevytrete. Prachuvzdorna i vodeodolna membrana.

  Mě u iPhone X vypadne síť po ukončeném hovoru. 13.1.3, takže když mě potom někdo volá nebo píše tak se to dozvím až po restartu. Pozoruji to asi týden zpět po aktualizaci.

  Tak já nevím, mám na iP7 aktuálně 12.4.1 – nabízí mi to ke stažení 13.1.2 ale už 3 dny odhaduje zbývající čas… zkusil jsem už i reset telefonu atd, ale 13ctku to proste nestahne. Neví někdo co s tím?

  Díky

  Mám Iphone 7, verze IOS 13.3 a problém stále přetrvává že hovory od určitých lidí po svých 5 vteřinch cca vypadnou. Když na dané číslo volám opětovně, neozve se vytáčecí ton, po chvíli na displeji běží, že hovor byl uskutečněn, ale není nic slyšet. Až když znovu vytočím číslo, tak vše funguje

Vložte vlastní komentář

celý text