Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Opravdu je to tak, že iPhone zpomaluje výkon nabíječky? Není to spíš tak že iPhone omezuje „přísun“ energie a tím snižuje rychlost nabíjení?
  Silně pochybuji, že by měl iPhone vliv na výkon nabíječek třetích stran :D

  Mozna se budete divit, ale behem bezdratoveho nabijeni dochazi k cile komunikaci mezi nabijeckou a nabijenym zarizenim, ktere muze mimo jine nabijecce „rict“, aby omezila nabijeci vykon.

  Neviem či sa to v 13.1.2 nejak nezmenilo… ale predtým mi to trvalo fakt snáď 5 hodín na ip11 (čo som sa divil, ale následne som našiel na webe správy, že to je tak) a od istej doby (žeby aktualizácia) to je asi takých 3,5 hodinky… 🧐

  Tady bych autora asi nechytal za slovo, protože to nikdo nevíme a stejně je to jedno, jestli iOS zpomaluje nabíjení v telefonu, nebo dává příkaz nabíječce – posílej míň proudu.

  Problém je, že jsem si koupil iPhone 11 a k němu do auta EPICO (10W, 7,5W, 5W) a teda moc to nenabíjí ( a ano mám kvalitní QI zásuvku do zapalovače..), možná právě kvůli tomu omezení? To mě celkem zklamalo, bohužel nemám zkušenosti s bezdrátovým nabíjením (předtím iP6s) a nevím tedy jak rychle dokáže bezdrát.nab. fungovat v síti ze zásuvky, žádnou takovou zatím nemám.

  Teď to na mě působí, že kabel, je kabel.., snad se pletu. A co vy?

  ja mam axagon, ale rovnako 10, 7,5, 5W – a nabíja to teraz už trochu lepšie, ale predtým som ráno pozrel do šetriča batérie a videl som že z cca 10-20% to išlo na 100 za 5 hodín ? Najprv som myslel či to nie je nejaké inteligentné nabíjanie, keď vie že cez noc telefón nepoužívam, ale nakoniec nie. Špeciálne to neriešim preto, pretože do polnoci mi vydrží a potom to dávam cez noc. Do auta to je prakticky nefunkčné, tam by som volil kábel a lepšie to už asi nebude než nejaké 3-4 hodiny na 100%…

  Rovnako som to nabitie do 80% ešte ani raz nezažil, asi uzná že mi vždy treba 100% 😀

  Bezdrátově nabíjím na 20W :-D.
  Ale stejně mám pocit, že vás Apple rozmazluje.
  Nechal bych vás nabíjet 1W, a tady si chodil číst, jak jste spokojení, jak je to šetrné k baterii telefonu, a jak je to promyšlené.

Vložte vlastní komentář

celý text