Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No jestli to nebude tím, že kdo si koupí „libovolný“ nový produkt od Apple, tak dostane na rok pro rodinu službu zdarma.
  Třeba já se na to chystám s novým mobilem. A HBO rušit kvůli tomu nebudu. A po roce, kdybych žil v Americe, třeba ano, ale zde, v ČR o tom pochybuji.
  A ještě jedna souvislost. Budu uvažovat o cílové skupině „technicky znalých“… Pozemní vysílání s novou TV a podporou DVB-T2, nutná investice, možnost alternativně satelitní vysílání a nebo kabel, zde vám automaticky nabídnou placené kanály od O2, HBO apod. K tomu se musí přizpůsobit klasické TV stanice (komerční i ČT) se svými weby. Poté snaha některých zákonodárců zrušit koncesionářský poplatek 135 Kč (5 E). Dále pak možnost předplatit právě Netflixu, Apple TV…
  A vítězem je konzument TV obsahu. Už neříkám divák, jelikož děcka do 20 let neví, co je to televize, ale jediným kanálem je Youtube a v pozemním vysílání na chalupě maximálně tak Prima Cool a při nejhorším Óčko.
  Samozřejmě negenarizuji, ale snažím se dívat na věc z trochu jiné, možná marketingové perspektivy…

  a ti si nejaky fantasta myslel, ze si koupi apple tv+ s (zatim) minimem obsahu, a skonci s netflixem (tunou obsahu)?

  to mozna nejaky apple fanousek…

  Ano potvrzuji. Také od Netflix neodcházím. Navíc Apple TV to bude politická agitka a polepšovna. Takže seriály a filmy o teplouších a jinejch úchylech nebo jak pasák koz ze země X je hrozně důležitej pro chod USA. Pro bezmozečky přímo na míru, ty zbaštěj všechno, natočil to přece Apple 😂

  A proč by měl někdo přecházet když zatím nemá důvod? Služba ještě neběží a už tu jsou moudra. Stremmované hudbě Applu se taky moc nedávalo a už mají velmi slušný podíl.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.