Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  to je naprd jestli nebude malý bezrámečkový telefon. 4,7 jako iphone 8 není nastupce SE.
  To pak jedině tech 5,4 palce kterých budou o velikosti iPhone 8 ale zase ta cena 30 000

  Evidentně jsem to pochopil správně jen já. Bude vzhledem totožný jako iP8 (tudíž jen likvidace skladových zásob kasle iP8), do kterého bude jen navýšení RAM na 3GB, které měl tuším i iPX ze stejného roku. Takže žádný šlágr. Jediné výdělečné je procesor. Cenu bych odhadl na 12k jakožto levný model. V podstatě stejný scénář jako u SE a nasazení nejlepšího procesoru tehdejší doby. Co se tady jako dále?

  Mobilní telefon prostě má bejt malej, žádný pádlo… Ale v dnešní bídě by i ta velikost IP8 byla braná jako malej mobil, takže asi by to šlo brát jako nástupce SEčka. Pomalu se s timhle osudem smiřuju a doufam že časem budou k dostání stejně velký telefony a né už jenom tyhle pádla nad 5″. Už kdysi jsem upustil a rozšláp 5″ Samsunga, protože je to do normální ruky velký (a k tomu zbytečně tenký ! to je taky zvrhlost) a nejde to držet.

  Jako byvaly majitel SE rikam, ze velikost iPhone 8 je daleko prijemnejsi pro bezny zivot nez SE: tenci, zaobleny, tj prijemnejsi do dlane i kapsy. Da se ovladat jednou rukou a displej neni tak smesny. Bohužel, XS -ktery mam nyni- je na hovno ve vsem: velky, tezky, nutne obe ruce, tlusty ram.

  Takže na prd… Já čekám na pokračovatele SE jak na smilování, protože nechci mít přerostlou kedru, které praskne display jen se na něj špatně podíváte. Měl jsem šestku, měl jsem sedmičku. Šestku jsem po měsíci ohnul, nechal srovnat, párkrát vyměnil display a zatratil. Doufaje odladění, jsem si pořídil sedmu a telefon za trest… nelze nosit bez krytu okamžitě rozbitý Teď mám SE a jsem spokojený. Nosím bez gumového hnusného čehosi(krytu) a funguje. Spadl mi mnohokrát a nic. Vše OK. A hlavně lze ovládat pohodlně jednou rukou. Se slzou v oku vzpomínám na svůj 4S který měl vysypaná záda, část čela (Okolo rámu jsem mohl provléct kaloun jako poutko) a bez problémů fungoval. Doufal jsem že udrží velikost SE s obrazem přes celé tělo… :-( Asi půjdu ke konkurenci…

  Tam si ale velikostí moc nepomůžeme 😂 i to tělo ip8 je v dnešní době zdaleka nejmenší i když bych byl taky radši kdyby jen předělali tělo SE s displayem přes celou plochu. I ten hloupý výřez bych jim odpustil.

  Podle to klidne muze bejt model pro treti svet. SE= shit edition. Dva roky stary procesor. Jak uz tady nekdo psal, do stejnyho tela se vejde cca 4,7″ displej, rozmer zustane stejnej. Ja ale nejsem z okruhu lidi, co si ho koupi. Mam XS, jsem uz zvyklej. Ja jsem kdysi psal, ze by s tim Apple udelal diru do sveta, protoze maly mobily se dnes uz nedelej. Ale kdosi psal, ze prodeje SE byly stejne minimalni a drtiva vetsina lidi stejne sahla po vetsim.

  IP 8 nyní 449 USD v USA (574 USD v ČR, koeficient ceny 1,28); IP XR 599 USD v USA (766 USD v ČR, koeficient ceny 1,28). Pokud by měla být cenovka na IP 8 či někde mezi IP 8 a IP XR, pak je cena opravdu odhadem cca mezi 450-500 USD v USA..čili dle poměru cen v USA a ČR s Koeficientem cen IP 8 a IP XR (1,28) by to mohlo vyjít mezi 576-640 USD, čili cca 13.500-15.000 Kč. Zdroj cen apple.com, apple.cz, kurz USD/CZK 23,50.

  Ať už jdou do kelu,to je politika jak Cip .Ať už udělaj Pořádnou pecku tel a ne pořád stejně ale je tam lepší čip ať si ho strčí do pr… Já chci tel úplně skleněný a pruhledný jak to bylo v tom filmu Expanze.

  tolkik jsem se na nej tesila, protoze pritel ma se, tak jsem si rikala koupim mu pak ten novej se s lepsim vykonem ale
  jestli to bude prerostla obluda jako iphone 8, tak to fakt nechci, se to nevejde do kapsy pri praci!!

  A já doufala, že to bude „klasický“ SE akorát s displejem přes celou plochu.. O něco větší by asi ani nevadil, ale tohle bude prostě jen osmička s novým čipem. Apple přidá lepší čip a už z toho dělá mobil roku. Starej design s „čudlíkem“ a rámečky, předpokládám stejný foťák jako mají starší modely atd. atd. Škoda.

Vložte vlastní komentář

celý text