Zavřít reklamu

V momentě, kdy jste dvojkou na trhu, máte jednoznačný cíl, kterým je porazit jedničku. Pokud jste však jednička na trhu, musíte si stanovovat cíle sami, protože jen díky tomu se můžete pořád posouvat. Jedničkou na trhu, co se týká Apple magazínů, je LsA v ČR/SR již řadu let a poté, co jsme spojili síly s Jablíčkář.cz, jsme nejen jedničkou, ale zároveň i dvojkou. Naše cíle jsou tak již několik let zcela jiné. Co se růstu týká, snažíme se soupeřit s magazíny, které se nezaměřují na jednu jedinou značku, ale píší o technologiích globálně. Často se pak jejich zaměření netýká dokonce pouze technologií, ale také vědy a celkově všech zajímavostí, které se na světě dějí.

O to větší je pak naše radost z výsledků, které dosahujeme, když si uvědomím, že píšeme 95 % veškerého obsahu stále jen a pouze o Applu. Během září letošního roku, tedy konkrétně od 1. 9. 2019 do 30. 9. 2019, navštívilo magazín Letem světem Applem neuvěřitelných 948 799 reálných čtenářů. Jedná se navíc o data z auditovaného měření NetMonitor.cz, na které se můžete online podívat sami. Netmonitor na základě svých vlastních algoritmů měří reálné uživatele, nikoli unikátní IP adresy, tak jako Google Analytics. Díky tomuto výsledku jsme se stali čtvrtým nejčtenějším IT magazínem v ČR/SR za měsíc září.

Celkově LsA zaznamenalo během září 3 300 000 návštěv, kdy při každé návštěvě bylo průměrně načteno 3,8 stránek, díky čemuž došlo k zobrazení 12 500 000 stránek našeho magazínu. Průměrně jste si pak četli dvě a půl minuty při každé návštěvě. Z našeho pohledu se jedná o nejúspěšnější měsíc v historii magazínu a jsme nesmírně hrdí, že i po téměř deseti letech na trhu dokážeme stále meziročně růst. V tomto případě pak dokonce i 25,83 % co se uživatelů týká a o 24,4 % načtených stránek oproti loňskému září.  Všem našim čtenářům nesmírně děkujeme za přízeň a vážíme si toho, že nás čtete!

Letem svetem Applem dark mode

Související články

Dnes nejčtenější

.