Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ano. Libit by se mi to libilo. Jeste lepsi kdyby se to dalo vypnout (pro ty kterym se to nelibi). Ale uz dopredu se zase desim vydrze baterky 😢

  aj teraz si mozes nastavit iphone, aby sa pri prichadzajucom hovore/sms rozsvietila (blikala) dioda blesku, pouzivam to a vobec to nezere baterku, skus si to zapnut a vyskusat pocas napr 48 hodin

  Jo bral bych tu moznost aby si kazdej mohl nastavit to jestli to bude svitit nebo ne . Na spotrebe by se to asi moc nepodepsalo . Tenkrat dokonce nejakej amaterskej kutil si iPhone upravil tak ze logo svitilo na zaklade pouzivani tedy svetlo slo od displeje tusim . Tady by bylo fajn kdyby se to dalo vyuzit na notifikace . Ja osobne davam iphone na stul displejem dolu takze bych to vyuzil ale je taky spoustu lidi kteri pokladaji iPhone na zada :)

  A jaký efekt to bude mít u uživatelů iP, kteří mají logo zakryté origos krytem či obalem apod.? To jej přestanou používat nebo si vyriznou otvor? Nebo Apple začne dodávat již adaptovane kryty či obaly?
  Navíc, kdo pokládá tel. na display a postupně tak narušuje jeho povrch či povrch ochranne vrstvy či skla? Asi hodně lidi!
  Na baterii by dvě mít vliv neměla, ale Apple má problémy s bateriemi téměř kontinuálně i z jiných důvodu, takže příčiny problémů s vydrží se zřejmě rozšíří!

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.