Zavřít reklamu

Spekulace o blížícím se příchodu třetí generace bezdrátových sluchátek AirPods jsou konečně potvrzeny samotným Applem. V první vývojářské betě iOS 13.2 se totiž objevila ikona zachycující zcela nový typ bezdrátových sluchátek, která by měla být právě AirPody 3. generace. 

Jak můžete na ikoně, která je na prvním místě této galerie, vidět, 3. generace AirPods se od těch předešlých bude lišit jak designem, tak i svou velikostí. Podle všeho se totiž bude jednat o klasické špunty či minimálně něco, co se jim bude výrazně přibližovat. Rovněž můžeme očekávat výrazně kratší “nožku” obsahující baterii, což ostatně naznačily i nedávno uniklé fotky plastového šasi těchto AirPodů. Ikonu našel v betě vývojář Guilherme Rambo a to přesněji v sekci Zpřístupnění, z čehož vyplývá, že bude novinku možné využívat stejně jako předešlé generace jako odposlech, který může výrazně usnadnit život především osobám s horším sluchem.

Kromě ikony obsahuje nová beta i reference naznačující, že AirPody 3 bude možné využívat hned v několika režimech potlačení okolního hluku, jako tomu je i u konkurenčních sluchátek. Pokud vám tedy nyní vyhovuje, že při používání AirPodů stále slyšíte i zvuky z okolí, neměli byste mít v tomto směru problém ani u nové generace. Poslední poměrně zajímavou věcí, kterou beta vyzradila, je pak kódové označení produktu. AirPody 3 se dle ní skrývají za kódem B298, se kterým jsme se doposud v rámci registrací různých doposud nepředstavený produktů u příslušných úřadů nesetkali. Nicméně je možné, že se i tato skutečnost v brzké době změní. 

Kdy přesně se AirPody světu ukáží je v tuto chvíli nejasné. Jako nejpravděpodobnější se však zdá druhá podzimní Keynote, která by měla proběhnout dle všech spekulací na konci října. Na konec října, maximálně začátek listopadu ostatně vychází i vydání ostré verze iOS 13.2, který se již na příchod těchto AirPodů připravuje. Snad tedy Applu tyto plány nic nepřekazí a my si budeme moci novinku v brzké době vyzkoušet. 

Související články

Dnes nejčtenější

.