Zavřít reklamu

Ačkoliv se může zdát, že se dnešek točí jen kolem Keynote, která vypukne za něco málo přes hodinu, rozhodně tomu tak není. Na světlo světa se totiž dostávají zajímavé informace, které se dneška tak úplně netýkají. Jednou z nich je i ta od zdrojů asijského portálu DigiTimes, podle kterých se již brzy dočkáme třetí generace bezdrátových sluchátek Apple AirPods. 

Mnoho detailů sice zdroje DigiTimes zatím neprozradily, nechaly se však slyšet, že dodavatelé Applu se již připravují na výrobu AirPods 3. generace, která má odstartovat již v říjnu. Z takto brzkého spuštění prodejů tak lze vydedukovat, že se Apple pokusí o jejich uvolnění na trh ještě před Vánocemi, aby tuto skvělou nákupní sezónu naplno využil. Ostatně, s ohledem na loňské Vánoce, které AirPods 1. generace doslova opanovaly, se nelze tomuto kroku nikterak divit. Informace zdrojů DigiTimes se shodují s tvrzením analytika Ming-Chi Kua z dubna letošního roku, dle kterého Apple na závěr letošního roku skutečně uvolnění nových AirPods plánuje. Pokud by se mu to pak nepodařilo, na pulty obchodů by se měly dostat hned z kraje roku příštího. Hlavními výrobci by se měli stát společnosti Luxshare, Goertek a Amkor. 

Leakeři a analytici mají vcelku jasno i o tom, jaké novinky sluchátka přinesou. Těšit se dle nich můžeme například na lehce pozměněný design, odolnost proti vodě, potlačení okolního hluku a snad i základní senzory pro monitorování srdečního tepu. Za novinky si však nechá podle nich Apple i slušně zaplatit. Přesná cena zatím sice venku není, očekává se ale, že bude vyšší než je tomu nyní. V tuto chvíli tak nezbývá než doufat, že se Apple přidrží při zemi a cenu o mnoho nezvýší. Těžko totiž říci, zda by se i tak prodávaly skvěle jako doposud. 

Související články

Dnes nejčtenější

.