Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pěkný článek, jen na začátku asi omylem nesmysl: „Na rozdíl od Touch ID se navíc nemusíte strachovat tím, že když máte například mokré vlasy či vousy, “ Já tedy kvůli otiskům prstů nikdy nemusel řešit mokrost vlasů a vousů. :-)

  Bylo by možné sdělit, která aplikace to dělá? Jen pro ověření, zda-li to tak může být… Protože já s tím mám také problém. Aplikace pro Air a Equa.

  Petře, ani jedna z těchto appek mi to nedělala. Nicméně jméno banky zveřejňovat zatím nechci. Chyba už je u ní nahlášena a snažíme se jí odchytit a opravit, do té doby však raději kvůli bezpečnosti název uvádět nebudu.

  Pokud nereknete jmeno banky, tak je to uplne zbytecnej clanek, protoze vestine lidi stejne nepomuzete.. to je jako kdyz se oznami, ze na nekterych pumpach je spatnej benzin, ale nereknou na kterejch.. je to snad problem banky, ze neumim udelat optimalizaci a ne Vas. nebo se bojite ze Vam zvednou poplatek?

  Nene, to ten Váš komentář je zcela zbytečný :). Občas se mi FaceID zasekne, jak je v článku a  po přečtení tohoto článku vím, že to může být právě chyba dané bankovní aplikace.

  Souhlasím a mám úplně stejný problém. Od včera jsem začal používat iPhone 11 a udělal update na 13.1 a dnes celý den problém s Face id. Banky s face id mám Monetu a KB.

Vložte vlastní komentář

celý text