Zavřít reklamu

Den D pro mnohé jablíčkáře je již pár dní za námi a prodeje letošních iPhonů probíhají na plné obrátky. Přestože je nových produktů jako každý rok v současnosti na tuzemském trhu relativně málo, podařilo se nám díky našim partnerům do redakce postupně získat všechny představené novinky, díky čemuž si na ně můžeme udělat patřičný názor. Ještě než se však pustíme do jejich hodnocení, čeká nás jedna z nejpříjemnějších věcí, které se dají s novými Apple produkty dělat – jejich unboxing. V následujících řádcích se s vámi podělíme konkrétně o unboxing iPhonu 11 Pro Max. 

Jakmile krabičku iPhonu 11 Pro Max do rukou dostanete, zarazí vás zřejmě jak její velikost, tak i váha. Telefon, který se v ní ukrývá, totiž není v žádném případě drobeček a to jak z hlediska rozměrů, tak i hmotnosti. Pokud byste jí však postavili vedle krabičky iPhonu XS Max, mohla by se vám zdát paradoxně menší, jelikož jí Apple tentokrát obarvil do černé, kterou se snaží Pro verzi od klasické “jedenáctkové” co nejlépe odlišit. Ostatně, na podobnou hru barev Apple vsází již dlouhé roky, což mi ostatně potvrdí každý z vás, kdo jej viděl představovat jakýkoliv produkt z řady Pro či jednoduše produkt, který je určený pro profesionálnější využití, jelikož disponuje vyšším výkonem. I proto třeba iMacu Pro a jeho produktové stránce na webu Applu vévodí černá barva. Vraťme se ale ještě chvíli ke krabičce jako takové. 

Sytě černé stěny rozbíjí na bocích nápisy iPhone a loga Applu, horní stranu pak zase fotka zad telefonu, který krabička ukrývá, a spodek klasické základní technické specifikace modelu, informace o různých certifikacích či adresa na Apple. V tomto směru se tedy rozhodně novinka nikterak nevymyká od normálu. Ostatně, černou krabičku měly třeba i iPhony 4S či 5. Jakmile však horní část krabičky odklopíte, pochopíte, že tak úplně standardní není. Apple do něj totiž vylisoval prohlubeň pro vystouplý modul fotoaparátu se třemi objektivy, díky kterému má jistotu, že se telefon v krabičce při transportu nepohne a jeho novému majiteli tak dojde v naprostém pořádku, což je jistě fajn opatření. Po vyjmutí telefonu samotného už v krabičce naleznete “jen” manuály, jehlu na SIM, dvojici samolepek, kabelová sluchátka EarPods s Lightning konektorem, metrový Lightning – USB-C kabel a 18W nabíjecí adaptér, který Apple přibaluje i k iPadům Pro. Právě za ten musíme tentokrát Apple pochválit, jelikož po něm uživatelé skutečně prahli. Na druhou stranu, když se snaží letošní modely propagovat jakožto Pro verzi, bylo by celkem úsměvné, kdyby k nim přibaloval basic 5W adaptér, který dává i k běžným iPhonům. 

Detail folie na iPhonu 11 Pro Max

Související články

Dnes nejčtenější

.