Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ve srovnání s iPhone XS max který jsem měl doteď je displej iPhone 11 Pro max Opravdu výrazně lépe čitelný venku na přímém slunečním světle. Nicméně bych si netroufal tvrdit že je lepší než displej na Samsung note 10 + který jsem si pořídil jako Testovací telefon

  Gratuluju. Jen zlikvidovat ty ohyzdny ramy z praveku, obri „zub“ a dokonce to uz nebude vypadat jako outdorovej „cinan“ za bura. Nejvetsi problem dnesniho Apple. Mozna super displej, ale jako celek je to ve finale zbastlenej kram. To je realita.

  Hansi, je zvláštní, že jako celek působí ten iPhone 11 daleko hodnotnějším a kvalitnějším dojmem než ten Samsung a to je, řekl bych prémiový telefon. P.S. A pokud píšeš „ohyzdný rámy“ tak věž, že právě minimální rámečky displeje na N10+ mě neskutečně se*ou (nelze se vyhnout nechtěným dotykum)

  Přešel jsem na S10 a udělal jsem dobře. Apple podle mne takový displej nemá v tomhle je Samsung rozhodne dál

  Tak zaprvé, OLED displeje dodává stále Samsung. A dle technických údajů jde o zhruba stejný displej jako na S10. Note10 má displej ještě o chloupek lepší.

  A schválně jsem dnes displeje na nových 11Pro srovnával s S10/Note10 a Samsungu jsou stále o chlup napřed – klasická 11 je samozřejmě průser – do telefonu za 20k HD LCD displej nepatří.

Vložte vlastní komentář

celý text