Zavřít reklamu

O nadcházející generaci iPadů Pro koluje řada nejrůznějších spekulací. Patří mezi ně i teorie, že tato produktová linie se upgradu dočká v březnu příštího roku, přičemž bude vybavena zadními kamerami se schopností 3D snímání. Dodavatelem ToF senzorů, které poskytují možnost 3D snímání, by se pro tato zařízení měla podle korejského webu The Elec stát společnost LG.

Japonský blog MacOtakara a Sonny Dickson se shodují na tom, že příští generace iPadů Pro bude vybavena systémem tří fotoaparátů a bude představena letos v říjnu, zatímco známý analytik Ming-Chi Kuo mluví o padesátiprocentní pravděpodobnosti představení iPadů Pro s ToF technologií v průběhu čtvrtého kvartálu tohoto roku, případě v prvním kvartále roku příštího. Teoreticky tedy existují celkem tři hlavní scénáře – podle jednoho přijde představení nových iPadů Pro ve dvou vlnách, přičemž letos v říjnu budou představeny modely s méně významným upgradem a verze s 3D snímáním přijdou v březnu roku 2020. Dalšími dvěma variantami je představení iPadů Pro buďto letos v říjnu, nebo příští rok v březnu. iPad Pro byl poprvé představen v listopadu roku 2015, mezi jednotlivými hardwarovými upgrady je obvyklý interval zhruba osmnáct měsíců. Druhá generace 12,9palcového modelu byla vydána v červnu roku 2017, v listopadu roku 2018 následovala třetí generace.

Souvisejíci

Je potřeba mít na paměti, že se stále jedná pouze o spekulace, které se nakonec nemusí vůbec potvrdit. Produktová linie iPadů Pro se může aktualizace dočkat stejně tak dobře letos v říjnu, případně může být představení více modelů rozloženo na letošní říjen i příští březen. Možnost laserem vybavených 3D fotoaparátů u budoucích iPadů Pro potvrdil také Mark Gurman z Bloomberg, podle kterého by se iPady Pro mohly této novinky dočkat na jaře příštího roku. Stejně tak je ale podle něj možné, že nové iPady Pro přijdou ještě před koncem letošního roku. Co se týče iPhonů, tak podle serveru Elec by měla firma LG tyto 3D senzory dodat i pro jablečné telefony, a to v roce 2020.

Související články

Dnes nejčtenější

.