Zavřít reklamu

Stejně jako každý rok, i letos připravil Apple pro své nové iPhony zbrusu nové kožené kryty, které jim jsou 100% přizpůsobeny. Pokud patříte mezi příznivce kůže i vy a už odpočítáváte poslední hodiny do jeho nasazení na iPhone 11 či 11 Pro, pokusíme se vám zkrátit dlouhou chvíli následujícími řádky. Do redakce nám totiž už jeden černý kožený kryt z dílny Applu dorazil, takže nezbývá už nic jiného než jej společně s vámi rozbalit.

Balení letošních kožených krytů se prakticky ničím neliší od balení z let minulých. Kryt vám tedy dorazí ve velmi hezké papírové krabičce, na jejíž horní straně je vyobrazen a to samozřejmě v takové barevné variantě, která se ukrývá i uvnitř. Spodní stranu pak „zdobí“ značka výrobního materiálu krytu, dále pak detaily ohledně jeho kompatibility a klasické detaily ohledně distributora či zemi původu, kterou je i tentokrát Čína. Zatímco zespodu a z horní strany se tedy krabičky víceméně designově shodují s těmi, které používá Apple i u iPhonů, v případě boků krabičky už tomu tak není. Ty jsou totiž čistě bílé bez jakéhokoliv brandingu či loga Applu, které je právě pro boky krabiček iPhonů tak typické.

Krabička se rozbaluje vysunutím vnitřního papírového „šuplíčku“ směrem nahoru, při čemž pomůže plastová úchytka sloužící v obchodech na pověšení. Jakmile se přihrádka vysune, vy máte okamžitě k novému krytu přístup. Nečeká vás tedy žádné další zdlouhavé rozmotávání celofánu či podobných věcí. Stačí jen kryt „vycvaknout“ z papírových držáků, na které je nasazen a nasadit na telefon. Pokud byste nevěděli, jak přesně to udělat, pomůže vám v tom obrázkový návod skrytý pod krytem. O nic složitého se ale pochopitelně nejedná.

iPhone 11 Pro kozeny kryt apple

Související články

Dnes nejčtenější

.