Zavřít reklamu

V současnosti doslova vrcholí sezóna takzvaných iPhonů z druhé ruky, kterých se zbavují ti, jenž přechází na novější modely. Spousta z těchto telefonů pak končí u nás. Apple bazar na LsA nabízí aktuálně přes 15 000 položek, které uživatelé prodávají nebo naopak shání.

LsA bazar

Abychom vám koupi nebo prodej iPhonů a dalších produktů co nejvíce usnadnili, spustili jsme novou verzi bazaru, která koresponduje s letošním redesignem LsA. Samozřejmostí je pak dark móde, který ocení nejen milovníci tmavé barvy, ale také ti, jenž chtějí šetřit baterii na svých nových telefonech s OLED displeji. Pokud chcete hledat konkrétní produkt, stačí využít filtr, ve kterém máte možnost vybrat věci jako je region, stav produktu, záruku nebo například maximální cenu. Vzhledem k počtu položek by se vám nemělo stát, že ve vašem regionu nenaleznete produkt jenž hledáte a tak nemusíte objednávat na dobírku a riskovat neseriózní prodejce.

Pevně doufám, že se vám redesign ve stylu magazínu bude líbit a shánení nebo prodej Apple produktů tak bude ještě příjemnější. V současné době již pracujeme na tom, abychom také naše Apple fórum dali do stejného designu a zkompletovali tak vše do jednoho stylu.

Související články

Dnes nejčtenější

.