Zavřít reklamu

Určitě jste se s tím už alespoň jednou na vašem iPhonu setkali. Rychle potřebujete zapnout nějakou aplikaci, avšak z nějakého důvodu se vám to nedaří. Za několik okamžiků si všímáte, že je ikona aplikace zašedlá a čeká na aktualizaci. Ve většině případů se instalují aktualizace hned několika dalších aplikací a než dojde na tu, kterou potřebujete, může to trvat i několik dlouhých minut. Věděli jste však o tom, že si můžete sami zvolit, která aktualizace se nainstaluje jako první? Tímto postupem tak můžete systému říct, aby co nejrychleji aktualizoval tu aplikaci, kterou vy potřebujete, abyste ji mohli co nejdříve spustit. Pojďme se tedy podívat, jak na to.

Postup je v tomto případě doopravdy velice jednoduchý. Samozřejmě je nutné, aby se zrovna prováděly nějaké aktualizace. Poté si na domovské stránce najeďte na stránku s aplikací, kterou potřebujete prioritně spustit. Nyní na její ikonu silně zatlačte (v případě iPhonů s 3D Touch), anebo na ikoně jen podržte prst, dokud se nezobrazí menu s dalšími možnostmi. Zde už jen stačí, abyste kliknuli na možnost s názvem Prioritizovat stahování. Jakmile na tuto kolonku kliknete, tak se pozastaví stahování aktualizace jiné aplikace a ihned se přesune na tu aplikaci, kterou jste si sami zvolili.

Je naprosto skvělé, že inženýři v Applu myslí i na takové malé věci, jako je například funkce pro prioritizování stahování aktualizace. Takových malých věcí, které si v iOS můžete nastavit, je opravdu plno. Mimo jiné, věděli jste například o tom, že si při hovoru FaceTime může kdykoliv a kdykoliv udělat bez vašeho vědomí fotografii vašeho obličeje? Pokud tuto funkci chcete vypnout, tak se přepněte do článku, který zanechávám vedle tohoto odstavce.

Související články

Dnes nejčtenější

.