Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Přemýšlíte o Apple Watch, rádi byste při jejich nákupu ušetřili a zároveň vám nevadí koupě staršího modelu? Pak pro vás máme jeden super tip, který by mohl nejednoho z vás potěšit, jelikož mu ušetří pěkných pár stokorun. Na Alze totiž dnes běží zajímavá slevová akce na Apple Watch, díky které můžete dodatečně při jejich nákupu ušetřit dalších 10 % a to i u zlevněných modelů.

Slevová akce opět probíhá přes mobilní aplikaci Alza, ve které nyní běží již pěkných pár dní Slevová hlídka. Jedná se ve zkratce o akci, v rámci níž se v dané sekci objeví denně slevový kód na vybraný produkt či skupinu produktů, díky kterému lze ušetřit nemalé peníze. Po nedávné slevě na AirPods si dnes černého Petra vytáhly právě vybrané modely Apple Watch, které lze zakoupit výhradně přes aplikaci díky slevovému kódu WATCHME o výše zmíněných 10 % levněji. Stejně jako minule je však nutné nakupovat přes aplikaci, ve které je nutné provést registraci. Věřím ale, že se jedná o skutečně miniaturní překážky, které stojí za překonání. Ale pozor, akce platí jen dnes.

Pokud tedy appku Alza ještě ve svém iPhonu nemáte, je právě ta nejlepší chvíle to napravit. Slevy, které se v ní nyní objevují, jsou totiž skutečně zajímavé a hlavně se vztahují většinou na opravdu zajímavé produkty. Alza navíc na stránkách akce slibuje, že se dočkáme slev na celou řadu Apple produktů, takže je velmi pravděpodobné, že kromě AirPods a Apple Watch nalezneme v brzké době kódy třeba i na iPhony, Macy či jiné iHračky.

Související články

Dnes nejčtenější

.